![В Мелитополе оккупанты убивают школы и калечат психику детей - мнение учителя (видео)](/images/news/2023/05/320276.png?1684857082)
У Мелітополі пролунав останній дзвоник по-російськи. Поліція, прапори країни-окупанта, гімн СРСР, незграбно перероблений під гімн рф. Звичайно ж, це не могло не відгукнутися болем у серцях притомних українських вчителів.
Один з яких написав зворушливого листа.
В чудових класах панують чужинці
- Я - вчителька, яка віддала 36 років школі. Я знала кожен куточок, ми роками збирали наочні посібники, власноруч робили ремонти, німці 2018 року зробили наш будинок сучасним, теплим, привезли нові меблі, техніку.
Тепер, за словами вчительки, у красивих класах панують чужинці. І своїми брудними руками оскверняють усе, що було нашим.
- Сьогодні вони проводили наших дітей у нове життя... 10 років ми вчили їх бути людьми, любити Батьківщину, рідну Україну. За цей рік у мозок учнів лилася отрута, де біле стало чорним, а правда брехнею.
А на лінійках школярі тримали прапори вбивць і звучав гімн чужої держави.
- Але дітям та їхнім батькам треба було прожити цей складний рік. Не всі мали змогу виїхати з рідного міста, тому сподіваюся, що отрута вчителів дітям нічого не зробила.
"Тож, сподіваюся, що більшість наших учнів були, є і будуть справжніми громадянами України, незважаючи на рік навчання у вкрадених школах", - резюмувала вчителька.
Русифікація на марші
Трохи більше двох місяців тому окупанти всерйоз взялися за зомбування дітей Мелітополя. Школярів попередили, що з наступного навчального року вони збираються "скасувати" українську мову. Спочатку, щоправда, заспокоювали батьків: їх запевняли, що вони самі обиратимуть, яку мову вчити їхнім дітям - російську чи українську.
Починалася русифікація, як завжди, з брехні окупантів, що ніхто забороняти українську мову не буде. Однак за тиждень до цієї обіцянки до Мелітополя приїхав міністр освіти росії Сергій Кравцов. Він привіз російські підручники. Своєю чергою, тодішня фейкова міністерка освіти і науки Запорізької області Олена Шапурова знищувала в школах українську літературу.
Також молодь активно зазивали до "Школи молодого політика".
А чого вартий "путлерюгенд" - воєнізований рух "Юнармія". Школярів заганяли туди добровільно-примусово - роздавали порожні "юнармійські" анкети і вимагали повернути вже заповненими.
Щоб не пускати справу "виховання" молоді на самоплив, для них навіть почали готувати військово-патріотичних інструкторів. А старшокласників змушують учити біографії "героїв СВО" - а простіше кажучи, вбивць і мародерів.
Справді, залишається сподіватися на те, що діти будуть стійкі до такої отрути. Терпіти залишилося недовго.