![Стало известно, кто приложил руку к увольнению ректора фейкового вуза в Мелитополе (фото, видео)](/images/news/2023/06/321682.jpg?1686252451)
Днями освітян Мелітополя вразила новина - ректор фейкового університету з гучною назвою МДУ імен Макаренка Андрій Чуйков позбувся своєї посади.
А замість відставника так званий т.в.о. губернатора Запорізької області Є. Балицький особисто представив нового ректора - Миколу Рудольфовича Тойвоєна. Раніше він обіймав посаду проректора зі стратегічного розвитку Санкт-Петербурзького державного економічного університету.
Те, що жаби в Мелітополі почали пожирати гадюк, уже давно не новина. Але під "жорна" місцевих зрадників потрапив навіть запеклий садист і шахрай Андрій Чуйков, який прибув до Мелітополя з Харкова. Заїжджий підполковник і колишній старший викладач Харківського Університету Внутрішніх справ, нагадаємо, до 2014 року стояв на сторожі законності України. А сьогодні цей злочинець, пособник російських окупантів. Відомо, що у 2014 року Чуйков, який був підполковником міліції, під час мітингу антимайдану публічно відмовився від посвідчення співробітника МВС України.
Цей садист у повному розумінні цього слова брав участь у тортурах полонених в одній із катівень Мелітополя під мостом на Новий Мелітополь. Про це розповідають ті, кому довелося вирватися з полону.
В університеті Чуйкова ненавиділи навіть ті, кого він звеличив до "проректорів". Він любив публічно на нарадах влаштовувати прочуханки. Зокрема, на одному з останніх засідань навчальної ради Чуйков влаштував прочухана своїм підлеглим.
Публічно принизив Чуйков "верхівку" вишу:
- Колишнього проректора з наукової роботи, професора Оксану Єременко
- Підлизу-професорку Світлану Нестеренко
- Любительку мужчін Ангеліну Ярчук - в.о. проректора з міжнародних питань
Після прочухана всі три особи різко пішли на лікарняний, і, за чутками, дві з них, навіть, поїхали в Москву. Чуйков і подумати не міг на скільки може бути страшною силою жіноча помста. Зрадниці в Мелітополь повернулися. Але після їхніх доносів і поневірянь по кабінетах у Мелітополь привезли нового псевдо-ректора. Ним, мабуть, жіноча трійця розраховує крутити, як циган сонцем.
Принаймні і Світлана Нестеренко, чия донька давно живе в Москві і, куди перебрався її син, і Ангеліна Ярчук, яка давно купила нерухомість у столиці Росії, на представленні нового шефа-ректора сиділи в першому ряду. У виші вже навіть сміються - "з'їли мелітопольські пліткарки Чуйкова і не подавилися".
А пам'ятаєте, як напередодні звільнення Чуйков про себе улюбленого цілий фільм замовив пропагандистам. А ті, намагаючись догодити замовнику, навели фрагмент із кінофільму "Кавказька полонянка" з фразою Етуша, що стала знаменитою: "Прикро, брате, нічого не зробив. Тільки увійшов". Немов у воду дивилися.