![Под Мелитополем оккупанты мародерят базу отдыха бизнесмена, на которого объявили охоту (фото)](/images/news/2023/06/321769.jpg?1686338127)
Схоже окупаційні війська в Мелітополі готуються до жесту доброї волі. Виходити з міста, яке зробили своєю столицею захопленої Запорізької області, вони не хочуть.
Але, якщо притисне, то не з порожніми ж руками тікати, подумали рашисти, і взялися грабувати бази відпочинку на узбережжі Азовського моря. Насамперед "нальотчики" виносять усе під чисту з тих баз, чиї власники виїхали на підконтрольну Україні територію. Ось уже кілька днів поспіль російські злодії виносять майно з гостьового будинку "Вілла Вікторія", розташованого в Степанівці Першій Мелітопольського району (раніше Приазовський). Він належить співзасновникам ГО "Мелітопольщина"
Полювання на патріота
Полювання на власника вілли та його майна почалося ще в березні 2022 року, щойно рашисти захопили Мелітопольщину. Самого бізнесмена (ім'я поки назвати не можемо в цілях безпеки його сім'ї, - ред.) побили так, що вся голова в нього була в шрамах, а обличчя синє. Катівень на той момент ще не було, каже бізнесмен, тож наводку окупантам давали свої ж зрадники, і ті вже в кооперації з російськими загарбниками били й вимагали "ділитися". Бізнесмену дали добу на те, щоб він приніс їм 100 тисяч доларів. Однак йому вдалося сховати сім'ю і самому переховуватися тиждень, доки з обличчя не зійдуть синці, щоб можна було виїхати через блок-пости до Запоріжжя. Окупований Мелітополь він покинув 15 березня 2022 року. Про історію виїзду підприємця ми розповімо найближчим часом. Сьогодні мова піде про грабіж бази відпочинку.
Виносять навіть праски
"Вілла Вікторія" - невеликий, але затишний гостьовий будинок. Тут власники кожну кімнату і кожен куточок внутрішнього облаштовували зі смаком. Меблі - ручної роботи виготовляли на замовлення. На її будівництво пішло близько 3 років і сотні тисяч доларів.
На території 3 басейни, включно з тим, що знаходиться на кораблі, дитячий та спортивний майданчики, лаунж-зони.
"Ми з дружиною розуміли, що колись це може статися. На вашому ж сайті РІА-Мелітополь знайшли списки майна, яке окупаційна влада оголосила безгосподарним. І там був гостьовий будинок. Тому очікувано було, що вони його відберуть у нас.
Ба більше, діяльність нашої громадської організації, Благодійного фонду "Мрія", Центру розвитку "Дитячі мрії" є дуже публічною. Не дивно, що росіяни або самі, або, що більше схоже на правду, діяли за наводкою місцевих "колаборантів", - каже підприємець.
Примітно, що гостьову віллу окупанти спустошать уже кілька днів. Одних тільки кондиціонерів 25 штук, плюс телевізори, мікрохвильовки, меблі, виготовлені на замовлення. За кілька ходок рашисти не встигають це все винести і забрати.
"Це неприємно, гидко, але не привід для відчаю. І точно не зупинить нашу велику і дружну команду в допомозі людям, які, як і наша сім'я, вимушено залишили свої домівки через російську агресію. Віримо в нашу перемогу, знаємо, що повернемося додому, все відбудуємо і зробимо ще краще. Бо ми сильні, коли разом", - додав підприємець.
До слова, ті бізнесмени, які намагалися сперечатися з окупантами і захищали своє майно, ще й поплатилися за правду. Як стало відомо РІА-Мелітополь, з власних джерел, одного з власників баз відпочинку посадили на підвал, жінку затримали і пригрозили забрати дітей.
Раніше ми повідомляли про те, що подібна картина відбувається і з базами відпочинку в Кирилівці на Азовському морі в Мелітопольському районі.
Раніше ми публікували вже список тих підприємств, готелів, автомобілів, які за указом Є. Балицького були націоналізовані, як "безгосподарні". Перелік дивіться за посиланням.
Ранее мы публиковали уже список тех предприятий, отелей, автомобилей, которые по указу Е. Балицкого были национализированы, как «бесхозяйные». Перечень смотрите по ссылке.