![Мелитопольский гауляйтер Е. Балицкий показал звериный оскал – не выпускает людей из обстреливаемых сел](/images/news/2023/06/321926.jpg?1686517266)
В окупованій частині Запорізької області в окремих населених пунктах тривають запеклі бої. Але за наказом Є. Балицького евакуюють тепер не всіх.
Так, місцеві жителі Верхньої Криниці та П'ятихаток, розташованих приблизно за 75 км від Мелітополя, повідомляють, що після оголошеної так званим т. в. о. губернатора Запорізької області Є. Балицьким евакуації, на своїх авто насамперед виїхали колаборанти з числа "еліти". Потім автобусами вивозили "колобків" рангом нижче. Багато жителів залишилися в селах, побоюючись, що їх насильно депортують до РФ і відберуть будинки. Що, до речі, недалеко від істини.
Є. Балицький тоді знущався над людьми. З екранів пропаганда-ТБ віщав, мовляв, не кажіть потім, що я вас не попереджав.
Тепер, коли в цих населених пунктах точаться бої і люди хочуть виїхати, щоб врятувати собі життя, рашисти за наказом Балицького, тримають їх заручниками. Тих, хто чекав на ЗСУ, вони не випускають із населених пунктів, цинічно насміхаючись: "ви ж хотіли дочекатися своїх. Ось, мовляв, чекайте".
Примітно, що не тільки в Запорізькій області відбувається така сама дискримінація і геноцид мирного населення за цивільним принципом.
Як повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ, у населених пунктах тимчасово захопленої частини Херсонської області російські окупанти дозволяють евакуацію із затоплених населених пунктів тільки людям із російськими паспортами.
Також, окупанти силоміць виганяють із власних вцілілих будинків цивільних людей з метою розміщення в них військовослужбовців російських окупаційних військ.
Буквально вчора ми повідомляли про те, що в Кирилівці поліцаї-зрадники, які обслуговують окупантів в Якимівському райвідділі, обходили всі оселі та складали списки тих селян, які не оформили російський паспорт. Усіх попередили: якщо під час наступного візиту паспорта рф не буде - на депортацію.
Російський диктатор підписав указ, згідно з яким мелітопольці, які не поміняли громадянство і не взяли паспорт країни-агресора, стають іноземцями. Це стосується всіх тимчасово окупованих територій Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей.
Згідно з указом іноземцями вважатимуться люди, які "заявили про своє бажання зберегти наявне у них громадянство або залишитися особами без громадянства", а також не склали присягу громадянина рф. Згідно з документами після 1 липня 2024 року їх можуть депортувати. Але, мабуть, Є. Балицький, сподіваючись вислужитися перед господарем кремля, вирішив перевиконати план і прискорити процес депортації та винищення українців, як нації.
Нагадаємо, предок мелітопольського гауляйтера Є. Балицького був відповідальний за Голодомор і масові страти українців. Історичні факти в розслідуванні наших журналістів, читайте за посиланням.