![Клещи атакуют пляжи: русский мир гробит курорт под Мелитополем (фото)](/images/news/2023/07/323718.jpg?1688293793)
Вторгнення росії в Україну схоже на навалу сарани, головне завдання якої - знищити і понівечити все, до чого можна дотягнутися, попутно мародерствуючи на особливо ласих "ділянках". Мелітополь, на жаль, винятком не став.
Через 16 місяців після окупації рашистами Мелітопольщини, деградацію регіону, що колись розвивався, видно навіть сліпому. На місцевих курортах контраст особливо помітний - адже до вторгнення за один сезон їх відвідували кілька мільйонів осіб.
З останніх новин під загальним заголовком "догралися до мишей" стало повідомлення екс-гауляйтерки Кирилівки, любительки політичної мертвечини на ім'я "Жириновський" і "ЛДПР" Катерини Уманець.
У своєму жартівливому повідомленні Уманець "порадувала" любителів морського відпочинку - на пляжах Кирилівки з'явилося безліч кліщів.
Висока вологість, характерна для морського узбережжя, а також досить помірна, як для наших країв, погода сприяли розмноженню кліщів - більш масовому, ніж в екстремально спекотні роки. Це і сталося в курортному селищі. Найімовірніше, така ж ахова ситуація спостерігається і на решті частини Мелітопольщини.
- Якщо чесно, то на пляжі багато кліщів. Пляжі не обробляються через незаповнюваність ні від комарів, ні від інших комах.
"Кліщі - рознощики хвороб, як і мухи, комарі", - підсумовує Уманець.
А про таку дрібницю, як нашестя кліщів і комарів, окупанти взагалі не думали. А якщо і думали - і навіть виділяли на це гроші - то вони давно вже поцуплені
Бо за останні років п'ять курортники якось не скаржилися на кліщів - ці питання вирішували оперативно, оскільки конкуренція в цій сфері - доволі висока.
...Окупувавши Мелітопольщину, рашисти довго "розгойдуватися" не стали - і відразу почали мародерствувати особливо ласі "локації". Кирилівка, природно, потрапила під приціл "визволителів" однією з перших.
Уже на початку квітня 2022 року окупанти обнесли дачу Президента України - вивезли навіть меблі. А вже після стали грабувати всі бази відпочинку, які підверталися під руку - а таких тільки в Кирилівці понад півтисячі.
Ті з них, які були оснащені опаленням і/або були придатні для проживання взимку, були заселені військовими або привезеними з Росії працівниками, потрібними для риття окопів.
Така доля спіткала бази відпочинку "Адмірал", "Азов Шале", "Пересип", "Перлина Таврії" - та багато інших. Їхнім власникам пропонували з'явитися в місцеву "адміністрацію" з документами, що підтверджують право власності, однак практично ніхто на це не погодився.
Уже 2023 року окупаційна влада почала створювати "реєстр безхазяйного майна", до якого увійшли також і санаторії, дитячі табори, бази відпочинку. Ці об'єкти передавалися у відання такого собі ГУП "Курорти Запорізької області".
Це "підприємство", зареєстроване в березні 2023 року. Очолює його підприємець із Судака Артур Соколов. "Директором з кадрів і побуту" є зрадник із села Терпіння Мелітопольського району Юрій Волжанін, який раніше очолював окупаційну "адміністрацію" сільської громади.