У полку мелітопольців, які підтримують окупаційну політику путіна, прибуло. Цього разу засвітився не мешканець, а уродженець захопленого військами рф міста на Півдні України.
"Хвилину слави" відверто проросійськи налаштованому громадянину подарував підприємець із Донецька, який є автором Ютуб-каналу "Папа Радио". Блогер регулярно прославляє тих, хто став на бік країни-агресора. Так, навесні цього року він засвітив у відео "ватницю" з Мелітополя, яка не приховує свою пристрасть до алкоголю.
І ось днями українцеві "пощастило" поспілкуватися в чат-рулетці зі ще одним прихильником "руського міра". Стверджує, що він - уродженець Мелітополя, який переїхав у підмосков'я 1994-го року.
Спочатку чоловік взагалі не хотів вести розмов про війну, виправдовуючись тим, що він не політолог, а ось його співрозмовник - підготовлений у цьому питанні. Як істинний "ватник", мешканець підмосков'я, звісно, не погоджується з тим, що Мелітополь захоплений військами рф. Мовляв, німецько-фашистська - ось це була окупація, а російська - "звільнення".
- Я в Мелітополі прекрасно знаю, що і як відбувається. Я був у січні там, я був у кума, там сім'я живе, - доводив із піною біля рота путініст.
Звертаючись до здорового глузду співрозмовника, блогер як аргумент запитав, чи знає той кількість переселенців і біженців з окупованої частини Запорізької області. На що мелітополець для чогось почав питати, коли саме вони виїжджали, а потім і зовсім приплів сюди "зелений коридор".
- Ви хоча б заглиблювалися далі запитання? Що зараз платить, наприклад, людина, яка мешкає в Мелітополі, за комунальні послуги і те, що вона платила за часів України, - сказав житель підмосков'я.
Коли українець сказав, що це жодним чином не виправдовує російську окупацію, "ватник" заявив, що, мовляв, це одна з основоположних розподілу сімейного бюджету, тому це вагомий аргумент на користь країни-агресора.
"Чесно, комуналка там зараз дійсно дешевша... АЛЕ люди там чужі на своїй землі, у своїх будинках. На перехрестях військові з автоматами, ахмади всякі, можуть зупинити, обшукати, причепитися, чого не взяв курячий паспорт, можуть увірватися в житло без жодного обґрунтування. Можуть відібрати житло, якщо люди виїхали (типу комунальне). Пальне дешевше, але людям їхати нікуди не хочеться, та й нікуди. Свободи немає, тієї радості... Дійсно є такі, що радіють росії, але не знаю, що сталося з тими людьми за цей час... Люди з Україною в серці не змогли там жити, зате всілякі маргінали (неоціненні) тепер шикують, отримавши посади... Але, як правило, ненадовго, тому що зажираються і до них приходять продавці рязанського цукру," - пише в коментарях під відео користувачка мережі.
Зазначимо, що з 1 липня окупаційна влада підвищила в Мелітополі ціни на комунальні послуги. Нові тарифи діють на водопостачання, вивезення сміття, тепло та гарячу воду, якої немає. З огляду на те, що в тимчасово підконтрольному рф місті завищені ціни на товари першої необхідності та раніше доступні всім послуги, то підвищення тарифів на комуналку змусить зводити кінці з кінцями ще більшу кількість місцевих жителів.