![Житель Мелитопольского района поверил в "русский мир" и подался на службу в оккупационную "милицию" (фото)](/images/news/2024/08/356674.png?1722574099)
Уродженець села Костянтинівка Мелітопольського району Олексій Гузєєв вирішив налагодити своє недолуге життя під рашистським триколором і вирішив стати рашистським "міліціонером".
Зрадник вже опинився в базі "Миротворець".
Досьє
- ПІБ: Гузєєв Олексій Григорович
- Дата народження: 06.01.1977
- Місце народження: м. Мелітополь, Запорізька область
- Місце реєстрації: с. Костянтинівка, Мелітопольський район
Уродженець Мелітополя Олексій Гузєєв - яскравий представник недалекого маргінального осередку суспільства, який, на жаль, трапляється серед прекрасний жителів України.
За все своє життя Гузєєв не досяг успіхів ні в навчанні, ні в кар'єрі. Про освіту колобка нічого не відомо, тому добре, якщо за плечима Льохи є хоча б ПТУ.
З роботою у зрадника теж не особливо складалося - в основному доводилося перебиватися якимось підробітками. Відомо, що як мінімум станом на 2018-й рік офіційно він не працевлаштований.
У вересні 2001-го року тоді ще молодий 24-річний Олексій вирішив пов'язати себе узами шлюбу з такою ж молодою мадмуазель на ім'я Анжела. Незабаром (уже в березні 2002-го року) на світ з'явилася їхня донька.
Цей "залітний" шлюб виявився не надто щасливим, і стомлений небажаним сімейним життям Гузєєв вже в 2005-му році дає задню, і відтоді успішно "забиває" на власну дитину.
Зрадник періодично годував колишню "сніданками" про спільні канікули, проте в житті дочки не був присутній аж до 2015-го року, коли спромігся привітати її з днем народження. Теж телефоном, звісно.
Аліменти Льоха платити не хотів, ба більше, за рішенням суду в 2018-му році його позбавили батьківських прав.
Після початку повномасштабної війни Гузєєв вирішив, що настав його зоряний час, і не знайшов нічого кращого, як присягнути на вірність рашистам.
З легкої руки окупантів недоумкуватий любитель закласти за комір отримав посаду у фейковій поліції окупантів.
Відомості про Олексія Гузєєва вже знаходяться в базі "Миротворець". Він перебуває там як зрадник батьківщини, пособник російських окупантів, а також співучасник злочинів Росії проти України та її громадян.
А незабаром за зраду перед українським народом і замах на суверенітет країни Гузєєв має всі шанси отримати офіційну підозру в колабораційній діяльності.
Раніше ми вже повідомляли про "колег" Гузєєва з Костянтинівки. Один із них - Олександр Козаков. Колись цей кат (саме так називають його місцеві жителі) працював слідчим у Мелітопольському відділі поліції і був звільнений з правоохоронних органів за вимагання.
Причому на смішному хабарі в 300 доларів. Перебував в оперативному розробленні СБУ з 2019 року. Зараз він є співробітником псевдо-міліції, причетний до викрадення, допитів і тортур мелітопольців - б'є до напівсмерті, катує струмом полонених.
А от мешканець Костянтинівки Антон Сапожніков уже отримав свій вирок. На відміну від Козакова, у правоохоронних органах Сапожніков ніколи не працював. Однак це не завадило окупантам призначити його начальником карного розшуку окупаційного "УВС по м. Мелітополю та Мелітопольському району".
Для формування своєї "команди" колаборант схиляв колишніх і чинних співробітників органів Нацполіції та МВС України присягнути на вірність рашистам. На посаді зрадник виконував накази росіян, придушуючи опір, залякуючи та затримуючи місцевих жителів.
Також за його вказівками підлеглі проводять "роботу" з місцевим бізнесом, тиснуть на фермерів і комерсантів для отримання відкупних за можливість працювати. Гроші йдуть російським кураторам.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot