![В Заводском районе Запорожья выявлены два потенциальных загрязнителя воздуха](/images/news/2024/08/356671.jpeg?1722546578)
В Запоріжжі продовжують працювати групи мобільного моніторингу з метою запобігання, виявлення та припинення правопорушень у сфері охорони атмосферного повітря.
Їх завдання – проведення регулярних рейдів на території районів для виявлення потенційних забруднювачів повітря. У складі груп працюють представники міської ради, прокуратури, правоохоронних органів та інші.
Вчора відбувся виїзд такої групи до Заводського району. У ньому взяли участь представники Вознесенівської окружної прокуратури Запорізької обласної прокуратури, управління з питань екологічної безпеки міської ради, Державної екологічної інспекції Південного округу (Запорізька та Херсонська області), департаменту правового забезпечення міської ради, районної адміністрації міської ради по Заводському району та відділення поліції №1 Запорізького РУП ГУНП в Запорізькій області.
У результаті у промисловій зоні по вулиці Перспективній було виявлено підприємство, діяльність якого пов`язана з викидами в атмосферне повітря. При цьому дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами учасникам перевірки не був наданий. За інформацією представника власника будівлі, виробничу діяльність там здійснює орендар приміщень. Учасники перевірки зафіксували і засмічення території підприємства.
Також було виявлено підприємство по вулиці Тепличній, територія якого сильно засмічена відходами гуми, шинами, все вкрито товстим шаром сажі. Візуально викидів забруднюючих речовин в повітря було не виявлено, але відчувався запах горілої гуми.
За результатами обстеження складений акт про виявлені порушення. Матеріали виїзду будуть направлені до правоохоронних органів для вжиття заходів реагування в межах повноважень щодо потенційних забруднювачів повітря.
Про це повідомила Запорізька міська рада.
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.