!["Опухшая нога, синее плечо и ушиб головы" – отдыхающие продолжают жаловаться на "русские Мальдивы" в Кирилловке (фото)](/images/news/2024/08/356696.jpg?1722586493)
Уже понад два роки російські загарбники встановлюють на Мелітопольщині свої порядки. Звісно, турбота про місцевих жителів окупантів турбує в найостаннішу чергу.
На третій рік вторгнення нова "влада" вирішила відновити роботу віджатого аквапарку "Острів скарбів" у Кирилівці. Провели рашисти і такий собі ребрендинг, перейменувавши його на "російські Мальдіви". Крім "споконвічно російської" назви, відпочивальників вразили і вкрай високі ціни відвідування - 1500 рублів з дорослої людини, 1200 - з дитини.
Перші негативні відгуки посипалися від відвідувачів уже в перші дні після відкриття. Так, на одній із гірок дівчина серйозно розсікла ногу, величезну рану довелося зашивати в медустанові. Очікувано, адміністрація віджатого комплексу скаргу відпочивальниці проігнорувала і нахабно заявила, що не несе відповідальності за травми відвідувачів.
У коментарях під постом постраждалої в аквапарку дівчини інші відпочивальники розповіли про те, як вони побували на "російських Мальдівах". Ось одна з історій:
- Були 28.07. У чорній трубі нас перевернуло з плюшки. Підсумок: опухла нога, синє плече і забій голови. Виявилося, цього дня ми були не єдині, хто там перекинувся в цій гірці. Я підійшла до адміна і сказала, що ця гірка небезпечна, на що прозвучала відповідь: "Вони всі небезпечні. Особисто я майже в кожній перевертався". До того ж перед нами пропустили дівчаток 13 і 10 років. Ось вони якраз теж перекинулися в трубі. Сумнівно все там якось..., - пише дівчина.
Інший користувач мережі зазначив, що в такій кількості нещасних випадків за такий короткий проміжок часу немає нічого дивного.
- А що ви хотіли? Завжди, коли щось вкрали, виходить боком. Вони ж його не будували, а просто вкрали в людини, яка вкладала гроші. Так розуму навіть немає тупо воду запустити, - пише коментатор.
Зауваження цілком логічне, адже з осені 2021-го року аквапарк було закрито, жодних робіт там не проводили, так само, як ніхто не перевіряв його на безпеку. Звідси й результат.