![Полицейские Запорожья задержали мужчину по подозрению в совершении грабежа](/images/news/2024/08/356667.jpeg?1722545407)
В Запоріжжі подружжя прихистило знайомого, а той їх пограбував. Правопорушник, зловживаючи довірою своїх товаришів, відібрав їхнє майно.
Його оперативно розшукали поліцейські та відкрили кримінальне провадження.
30 липня до Запорізького районного управління поліції звернулася потерпіла із заявою, в якій повідомила, що на неї напав знайомий та відібрав мобільний телефон, банківські картки й документи.
На місці події працювала слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції. Жінка пояснила, що разом зі співмешканцем дозволили 46-річному знайомому декілька днів пожити у них. Під час конфлікту, який між ними виник «квартирант» розпилив жінці в очі сльозогінною речовиною з балончика та зник прихопивши її речі.
У результаті проведених заходів поліцейські встановили місцеперебування фігуранта та затримали на підставі статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. У затриманого виявили та вилучили відібрані речі потерпілої.
Правопорушнику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Дніпровської окружної прокуратури.
Нагадаємо, що у Запоріжжі водій підстрелив пішохода за те, що то пролив каву на його автівку.