![В оккупированном Мелитополе "понаехавшие" вояки не могут арендовать жилье (фото)](/images/news/2023/07/323794.jpg?1688373692)
Багато російських військових настільки вірять у те, що окуповані території залишаться під контролем Росії, що почали перевозити до Мелітополя свої сім'ї. І в пошуках оренди квартир роблять характерні лише для росії позначки.
Незважаючи на окупацію, сім'ї військових росії в захваті від умов і рівня проживання в Мелітополі. Адже Мелітополь навіть не обласний центр, а тут до приходу визволителів було все для комфортного життя: розвинена інфраструктура, високий рівень медицини, масштабні проєкти будівництва, затишні парки і хороші дороги.
Війська рашистів захопили Мелітополь у перші дні повномасштабного вторгнення. Сьогодні жителі міста розгублені. Вони втомилися від щоденної пропаганди, від остраху сказати зайве, від невідомості та звірств, які чинять окупанти. Причому останнім часом терор окупантів проти мирних жителів різко посилився.
При цьому з надією на постійне проживання в українські міста масово прибувають військові з російської глибинки, а також представники інших народностей, які в Росії жили в бараках на Далекому Сході. Розселяються непрохані "гості" у віджатих квартирах. Причому перед "віджиманням" загарбники влаштовують своїм жінкам "перегляди" помешкань - вибивають двері в різних квартирах і разом обирають житло, де оселиться сім'я.
Мешканці Мелітополя розповідають, що "приїжджі" вирізняються дуже великою географією свого походження. Наші читачі повідомляють, що зустрічали в місті російських "гастролерів": з Пензи, Саратова, Ульяновська, Тули, Пермі, Забайкалля, з Уралу і цей список можна продовжувати. Мелітопольці відзначають, що в рази побільшало представників національних меншин: кавказців, ромів, людей із відверто азіатськими, "далекосхідними" рисами обличчя.
Ні для кого не секрет, що росіяни відчувають неприязнь щодо людей інших національностей і вважають їх людьми "другого сорту". Кожен третій у країні 404 вважає, що місцева влада насамперед має враховувати інтереси місцевих жителів, а не ставитися однаково і до місцевих, і до приїжджих. Ненависть до "чужих", до людей іншої віри, національності, іншого кольору шкіри вважається нормою в цинічному суспільстві росіян. І цю "норму" вони привезли із собою в Мелітополь.
Так у соцмережі з'явилося оголошення про пошук в оренду квартири людей "слов'янської зовнішності".
- Молода пара "слов'янської зовнішності" зніме в довгострокову оренду квартиру з євроремонтом, - свідчить оголошення.
- Хтось пояснить приїжджим свиням, що Мелітополь не Томськ. Тут немає поняття слов'янської ти зовнішності чи ні, - відреагували під оголошенням мелітопольці.
Мелітополь - це інтернаціональне місто, тут до приходу "визволителів" жили в мирі та злагоді понад сто національностей. І ніхто нікого не утискав за ознаками національності, релігії. У вільного і доброзичливого народу просто немає потреби когось принижувати, цим вони кардинально відрізняються від злісних закомлексованих росіян.
Що стосується позначок про здачу в оренду квартир, побажання в кожному другому оголошенні одне: "здається тільки цивільним", "військовим не турбувати" тощо, але про цю важливу деталь пара "слов'янської зовнішності" воліла промовчати.
Нагадаємо, у Мелітополі кавказці переодягаються у військову форму й організовують незаконний бізнес.