![Мелитопольские переселенцы могут бесплатно отдохнуть в летнем лагере - Иван Федоров (фото)](/images/news/2023/07/323901.jpg?1688482684)
1 липня 40 дітей з мамами з Мелітополя та Мелітопольського району відправились до безкоштовного наметового табору у Вінницькій області.
Перебування в таборі включає в себе відпочинок та активності на лоні природи, смачне вітамінізоване харчування, різноманітні заняття та реабілітаційні заходи.
У реабілітаційному таборі для відпочиваючих організовано:
- Відпочинок та проживання у наметовому містечку;
- Триразове харчування;
- Групова та індивідуальна допомога психолога.
- Сплави на каяках,
- Велопрогулянки,
- Екскурсії,
- Скелелазіння,
- Майстер-класи,
- Яскраві шоу для дорослих та дітей.
Міський голова Іван Федоров подякував організаторам за можливість мелітопольским переселенцям відпочити:
- Завдяки індивідуально розробленій програмі сім'ї зможуть морально та фізично відновитися. Й хоча б на деякий час відволіктися від реалій, в який ми вимушені жити вже майже півтора року. Тож дякуємо Подільській Агенції Регіонального Розвитку, БФ "АРТАК разом до мрії" та всім партнерам, які допомогли організувати відпочинок для наших дітей, - каже мер Іван Федоров.
Цьогоріч табір «Рестарт» має на меті провести 8 табірних змін (по 7 днів кожна) для матерів із дітьми, які виїхали з Півдня та Сходу України, кажуть організатори. До табору будуть запрошені матері та діти з:
- Запорізької,
- Полтавської,
- Харківської,
- Херсонської,
- Донецької областей.
Загалом цього літа в таборі «Рестарт» зможуть відпочити та відновити свої сили 700 дітей та матерів.
«Рестарт» організували ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та Благодійниий фонд «Людина для людини» за підтримки Фонду «Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland» в межає проєкту, що фінансується Федеральним Міністерством закордонних справ Республіки Німеччина.