![В Мелитополе российские военные оккупировали детскую больницу](/images/news/2023/07/323917.jpg?1688500972)
У Мелітополі з 1 липня в дитячій лікарні на вулиці Фролова з'явилися російські військові.
У лікувальному закладі встановлено цілодобове чергування військових у приймальному покої. Про це РІА-Південь стало відомо з власних джерел. Військові кажуть, що їх перекинули з Василівки. Про мету такого цілодобового нагляду лікарям ніхто не повідомляє. Є припущення, що підрозділ російської армії готується зайняти певну частину лікарняного корпусу для прикриття.
До такої тактики ворог вдався, наприклад, у Молочанську, розташованому за 45 км від Мелітополя. Рашисти заселилися в триповерхову будівлю лікарні. У підвалі вони розмістили своїх поранених. Самі квартируються в палатах на 1 і 3 поверсі. А на другому поверсі на постійній основі перебувають самотні громадяни похилого віку. Робиться це для того, щоб у разі підриву бази рашистів звинуватити ЗСУ в тому, що вбивають мирних громадян.
Ба більше, у сквері поруч із лікарнею, де перебувають люди похилого віку, окупанти розбили своє наметове містечко і живуть у ньому. Рашисти забезпечують літніх громадян харчуванням і брешуть їм, що вони "захисники і визволителі", а ЗСУ прийде і всіх розстріляє. Через вік контингенту притулку для людей похилого віку, багато хто вірить у пропаганду російських загарбників.
Раніше ми повідомляли про те, що в Чехограді Мелітопольського району під час збирання врожаю 3 липня на міні рашистів підірвався комбайн. Молодий хлопець комбайнер отримав осколкові поранення. Медики перев'язали його і відправили додому.