UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 10:50

Навіщо Росії ракетоносії в Середземному морі: відповідь ВМС

Сьогодні, 10:35

Наживається на пенсіонерах: жителі Мелітополя знову пред'явили гауляйтеру Є.Балицькому (фото)

Сьогодні, 10:30

Бадьорять не гірше за каву. 7 напоїв, які наповнять енергією на цілий день

Сьогодні, 10:10

Стало відомо, коли розпочнеться перший в історії США кримінальний процес над колишнім президентом

Сьогодні, 10:10

У Запорізькій області фахівці Держаудитслужби встановили порушень при закупівлях на понад 200 млн гривень

Сьогодні, 09:50

Понад 900 окупантів і 41 артсистема. Генштаб оновив втрати РФ в Україні

Сьогодні, 09:33

У Мелітополі відключили інтернет найбільшого провайдера - у чому причина

Сьогодні, 09:31

Перший транш озброєння від США може бути в Україні за кілька днів після підписання закону, - NYT

Сьогодні, 09:22

Як працюватиме громадський транспорт у Запоріжжі 21 квітня

Сьогодні, 09:10

Міненерго: РФ продовжить атакувати енергетику, але блекауту в Україні не буде

Сьогодні, 08:50

Допомога Україні від США. Байден закликав Сенат якнайшвидше схвалити законопроект

Сьогодні, 08:31

Як залишатися зі зв'язком та інтернетом під час відключень світла: практичні поради

Сьогодні, 08:30

Впродовж доби окупанти 390 разів ударили по Запорізькій області

Сьогодні, 08:30

На Мелітопольщині гряде третій провальний "пляжний" сезон: у курортному селищі блогер показав розруху і запустіння (відео, фото)

Сьогодні, 08:10

Допомога Україні від США: стало відомо, коли проголосує Сенат

Сьогодні, 08:00

Відомого музиканта-зрадника з Мелітополя литовський банкір "кинув" на квартиру в Москві (фото, видео)

Сьогодні, 07:49

Поганий день для Путіна. Як в Україні реагували на голосування в Конгресі США

Сьогодні, 07:34

В США можуть заборонити TikTok. Законопроект пройшов Палату представників

Сьогодні, 07:12

На Запорізькому напрямку воїни 65-ї ОМБр взяли в полон чотирьох росіян (відео)

Сьогодні, 07:10

Чоловік йшов в Молдову за інструкцією з Telegram, але зламав ногу. Його врятувала ДПСУ

Сьогодні, 07:00

Радянський "дефіцит" - з Мелітополя почали зникати продукти місцевого виробництва, а в ТЦ "Мєра" ввели совкові традиції (фото)

Сьогодні, 06:47

У Латвії чоловіка затримали за планування диверсій в Україні

Сьогодні, 06:31

Вчені показали, як змінюється обличчя людини, якщо вона спить менш як 7 годин на добу (фото)

Сьогодні, 06:30

У Мелітополі відбувся зліт юристів-зрадників – кого засвітили (фото)

Сьогодні, 06:17

Палата представників США схвалила передачу Україні заморожених активів РФ
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    14

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    08 июля 2023, 01:30

    Физкультура на удалёнке))) обожаю))) ще 95 кварталу)))

    user avatar Гвоздь

    07 июля 2023, 23:29

    фейковый мер назначил фейкового начальника

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 22:52

    Вот ванька пидАр наконец то себе мужа нашёл! Или жену?

    user avatar Марина

    07 июля 2023, 22:17

    А где делся латентный пидар жорняк??? Вообще непонятно, а кто отвечает сейчас за горздрав, образование, соцзащиту? донец служит рашистам, никакашка бродит по городу и получает зарплату. Что происходит. Все кто есть начальниками должны находиться в Запорожье и работать, а не сидеть в городе и получать зарплату. Отдел физкультуры это не самое главное сейчас. Кто отвечает за за финансы и т.д. Не и.о., а полноценные руководители.

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 18:35

    Уморыш, а на свое фото с кем смотришь? А то ты ведь лучше знаешь как зовут тебя П… дораса и твоего дружка!)

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 18:28

    Полинке- ты хоть слова местами переставляй в своих страшилках, каждый день один и тот же набор комментов под каждым постом ! Поменяй уже ты младенцев на что то новенькое, а то скучно уже читать

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 17:56

    Валера - красавчик! Достойный!

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 17:13

    Когда собирали деньги для волонтёра Игоря Никифорова, то было собрано за три дня порядка миллиона гривен. Жулик и вор Газзаев отдал жене Игоря только половину. Где остальное, что собрали люди?

    user avatar Умора билять

    07 июля 2023, 16:55

    А что это за два ПЕДЕРАСТа на фото?

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 16:46

    Туповатого приспособленца жорняка давно надо было убирать.

    user avatar Полинка Вальке Сергеевне

    07 июля 2023, 15:17

    И что в этом хитреце тебе нравится? Ты на его выступления хоть в парке Горького ходила? **//**Я б тебе прописала принудительный ежедневный просмотр документальных фильмов про Освенцим и т.п концлагеря, про Бабий яр и т.п, про пытки в гестапо, сожжения живьём, как младенцев при матерях разрывали пополам и т.д За подобные вещи СССР имел полное моральное право стереть Германию с лица Земли! И надо было сделать это, просто уничтожив всю промышленность и инфраструктуру Германии, чтоб все немцы разъехались по всему миру. Сделали б это - был бы урок остальным, чтоб не лезли к нам и видели, что за такое будет! И сейчас жили б вместе и не воевали друг с другом. Пыточные Айдара тебе б показать - вот где реальные фашисты! Я украинка и воюю за освобождение Украины от Запада, грантоедов и нацистов, уничтожающих мой народ.

    user avatar АФИНА

    07 июля 2023, 15:11

    Раньше очень уважала этого человека, но теперь увидела всю его гнилую душу. Разобравшись, поняла : его победы на чемпионатах Украины, а также командные Европы и мира были потому, что он сам выбирал упражнения. Тот же Виталий Герасимов куда сильней Газаева как спортсмен, но Газаев выбирал упражнения для чемпионатов Украины, за счёт чего и побеждал. У Газаева слабый суперйок (коромысло) - никогда не ставил для своей категории, а присед акселя на груди ставил ради Дубового. И за пределами Запорожской области у Газаева почти нет побед, думаю, всем всё яснопонятно? ***//***А какие гадости Газаев на своего тренера (Дзюба Роман), взявшего когда-то 16-летнего мальчишку и сделавшего из него хоть и не топового, но неплохого спортсмена и во многом заменившего рано умершего отца.***//*** Не видать тебе, Валерий Нодарович, Мелитополя никогда, как и твоим хозяевам Романову и конеголовому экс-мэру.

    user avatar Валентина Сергеевна

    07 июля 2023, 14:54

    Молодец. Валерий! Горжусь Вами.

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 14:53

    нашли кого поставить...А где ж тот?Сдулся?Слышал,что он в Германии.А валера в хинкальной будет начальник...

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.