![Зрада - оккупанты привезли из Мелитополя в москву героев Украины (фото)](/images/news/2023/07/324398.jpg?1688980895)
Рашисти продовжують нестямно піаритися на мелітопольській продукції. Ковбаси і балики з Мелітополя представили на фестивалі "Смаки росії". Вийшло комічно.
Окупанти пишуть, що продукція мелітопольського м'ясокомбінату на фестивалі привернула увагу москвичів і гостей міста:
- Торгівля йде нормально, народ підтримує виробника. Наприклад, попитом користується ковбаса "московська" - поділилися продавці.
Дійсно, чого вже там. Українська продукція завжди була в ціні. Мабуть, навіть окупація не в змозі зіпсувати її смак.
Але найцікавіше в цій історії, звісно, не це. Відправивши на Москву ковбасу з Мелітополя, окупанти навіть не потрудилися змінити етикетку. Довелося москвичам і гостям міста, скрегочучи зубами, куштувати ковбасу, вироблену в Мелітополі на вул. Героїв України.
Якщо бути чесними, то і міняти адресу не варто. Завод скоро повернеться до своїх законних власників і випускатиме ковбасу для українців. А росіянам залишиться лише згадувати неймовірний смак "московської" з Мелітополя.
До слова, іноді окупанти чинять відповідальніше, і "маскують" ковбасу з більшою ретельністю. Так, наприкінці червня в супермаркетах окупованого Сімферополя "засвітилася" ковбаса Бердянського м'ясокомбінату. На етикетці вказано регіон виробника - Запорізька область, а ось назва країни, в якій вироблено ковбасу, відсутня. В іншому випадку, на українську етикетку ковбаси з Бердянська, рашисти, недовго думаючи, просто наклеїли свою етикетку.