![Оккупанты "кинули" мелитопольских женщин на деньги - что случилось? (фото)](/images/news/2023/07/324413.jpeg?1688991959)
Слова і справи рашистів живуть окремим життям, і ніколи не перетинаються. Черговий піар убогих розбився об реальність у Мелітополі.
Рашисти сурмлять у всіх новинах про одноразову виплату, яка, нібито, покладена в Запорізькій області при народженні дитини. Молодим мамам окупанти обіцяли виплатити по 20 тисяч рублів за умови пред'явлення свідоцтва про народження, довідки із РАЦСу та заяви.
Ось тільки, коли дійшло до справи, мелітопольським мамам кинули подачку у вигляді тисячі рублів і памперсів. Про це повідомляють самі розлючені мами в коментарях до рашистської новини про "грандіозну" виплату.
"Не патріотично" вийшло навіть із дружиною "хероя" росії. Жінка не лише розчарована тим, що їй, як дружині вояки, не належать виплати, а й з ностальгією згадує, як швидко отримала їх за української влади:
- Першого народжували при Україні, теж був геморой, але виплата прийшла протягом тижня. Розчарована, чоловік воює за нас, а пільг - нуль, - пише молода мама і дружина вояка.
Їй вторить багатоголосся інших мам:
- Народила 13.06, надала весь перелік документів для оформлення допомоги, це жесть, вони перенаправляють на інших, інші посилаються на третіх, про які виплати йдеться??!
- Нічого не дали!!! Дитина народилася в березні. У соцзабезі сказали, що я не маю права на одноразову виплату в розмірі 20 тисяч, оскільки я маю йти оформляти єдину допомогу, і ця єдина допомога - все, на що можна розраховувати... Навіщо давати рекламу того, що не працює, якщо все одно відправляють матерів у ПФУ!!! Мало того, що заяву не хочуть приймати, відгавкуються таким тоном, що складається враження, що працівники соцзабезу виплачують ці гроші зі своєї кишені!
- Перебуваємо в подібній ситуації, дитина народилася два тижні тому, видали тисячу рублів і пачку памперсів! Я в шоці!
Праведному гніву молодих мам немає меж. Що ж чекаємо пояснень рашистів, які, очевидно, скажуть, що мами все зрозуміли неправильно, і це інше... А за фактом, навіть у повній цензурі, в яку окупанти намагаються занурити Мелітополь, шила в мішку не сховаєш.
"Русский мир" і руйнувати не потрібно, він сам розлітається на друзки просто на очах. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Мелітополі неможливо записатися на "перерахунок" пенсії. Люди похилого віку змушені займати чергу о четвертій ранку. І якщо вже рашисти не надто переймаються найбільш незахищеними верствами населення, то, що вже казати про решту? В окупації також тяжко з виплатою зарплат педагогам і комунальникам.