![В ряде сел Мелитопольского района назревает катастрофа с питьевой водой (фото)](/images/news/2023/07/324418.jpg?1688994527)
Колишні Приазовський і Якимівський райони, які нині входять до складу Мелітопольського, відчувають дедалі більші труднощі з питною водою.
Підрив окупантами Каховської ГЕС і подальше "зневоднення" території вже починає позначатися на житті простих мелітопольців.
Утім, проблеми після "господарювання" окупантів на Мелітопольщині почали виникати ще до теракту на ГЕС. Так, у Приазовському районі вже в травні місцевим жителям забороняли поливати свої городи. Той факт, що в досить посушливих регіонах без поливу не буде врожаю, на який у селян уся надія, "визволителів" хвилював мало.
Власне, смт Приазовське потерпає і в сенсі питної води. Нині її привозять за графіком спеціальною цистерною, яку окупантам довелося екстрено купувати.
Щоправда, об'єм цистерни - десять тисяч літрів - навряд чи зможе задовольнити попит немаленького селища, особливо з огляду на літню спеку.
З'явилася ця цистерна багато в чому завдяки нашому сайту, який днями писав про критичну ситуацію з водою на Мелітопольщині. Якби йшлося про щось менш важливе - окупанти б "вирішували питання" досі.
Щоправда, залишилося розв'язати ще одну "маленьку" проблему - і забезпечити приазовців технічною водою, якої вже практично немає і "добувати" її особливо нізвідки.
Також викликає питання якість питної води, яку привозять окупанти, - особливо з огляду на можливі спалахи інфекційних захворювань, зокрема, холери.
Але пропаганда не була б пропагандою, якби навіть таку біду не перетворила на "перемогу". Наприклад, похвалившись, що для сільрад колишнього Якимівського району, де з водою повний швах, аж із Ярославської області пригнали спецавто.
- Автомобіль-маніпулятор, який прибув у рамках шефської допомоги Якимівському району з Ярославської області, вже в роботі. Йде розвантаження ємностей для води. Такі бочки будуть встановлені в тих сільських радах, де спостерігаються часткові перебої з водопостачанням.
Крім брехні, хочеться відзначити оруеллівську мову окупантів - екологічну катастрофу, влаштовану Україні росією, пропаганда назвала "частковими перебоями з водопостачанням".
Від’ємне зростання, одним словом...