![В Мелитополе гадалка для пиара русского мира переодела пенсионеров в ретро-наряды (фото, видео)](/images/news/2023/07/324439.jpg?1689048814)
Щосили намагаючись показати, яке прекрасне життя в окупованому Мелітополі, пропаганда не соромиться використовувати для піару навіть пенсіонерів. Однак "картинка" виходить досить таки незграбною.
Отже, такий собі "центр комплексного обслуговування населення" провів у парку Горького для пенсіонерів ретро-показ мод під чудовою свіжою назвою "Королева російського лісу".
Роль дерев у цьому спектаклі грали мелітопольські пенсіонери. Причому на "показ мод" це дійство було схоже в останню чергу. Швидше - на виїзд пацієнтів психлікарні для проведення сеансу терапії на свіжому повітрі.
У саму липневу спеку бабульки, вбрані за принципом "я одягну все найкраще одразу", позували на камеру, водили хороводи і дефілювали по траві, взявшись за руки з ведучою цього, з дозволу сказати, заходу.
- Моє вбрання говорить саме за себе. Який прекрасний російський ліс, де багато квітів і ягід. Я хочу сказати велике спасибі міністерству Мелітополя за те, що пам'ятають про нас, пенсіонерів. Раніше про нас забули, що ми існуємо, а зараз дуже подобається, що телебачення нас відвідує дуже часто, - віщала на камеру одна з учасниць, 86-річна Мадлена Василівна.
Хто така Мадлена Василівна, щоб до неї на постійній основі приїжджали журналісти, залишилося незрозумілим. Як говорила в такому випадку Карлсону домомучителька Фрекен Бок: "У телевізорі такого добра вистачає і без вас".
Окремим рядком хочеться відзначити ідейну натхненницю цього дійства, що віддає психіатрією, Олену Назарову, зазначену пропагандистами як "психолог соц. дозвілля, відділення похилого віку".
Шалено фальшивлячи посмішкою, світячи явно нездоровими очима і безбожно неграмотно викладаючи свої думки, "психолог" розповіла про мету цього шапіто для бідних.
- Сьогодні відбувався дивовижний захід, який називається "Королева російського лісу". Він приурочений до краси наших російських жінок, до краси в будь-якому віці, про те, що вони завжди залишаються свіжими, прекрасними, привабливими і готовими до всього найкращого.
Олена Назарова "психологом відділення похилого віку" стала лише після окупації. До повномасштабної війни Олена промишляла ворожінням і називала себе відьмою. За частку малу вона проводила ритуали "усунення конкурентів", повертала любов, наводила порчу. Не гребувала Назарова і цвинтарним "відьомством".
Олена (як видно з її поведінки) вирізняється нестійкою психікою та істеричною поведінкою.
Крім цього, вона запам'яталася й організацією інших "свят". Для одного з них, яке відбулося в березні 2023 року, "відьма-психолог" не погребувала пригощати пенсіонерів лежаними цукерками з новорічних подарунків.
Для бабусь і так зійде!
"Всім спасибі, з вами була Мирослава, - підсумувала доморощена "журналістка" Мирослава.
Це точно, всім спасибі, всі вільні. Дурдом може розходитися по палатах.
А ось Мирославу і їй подібних колаборантів-божих кульбабок після деокупації Мелітополя українські силовики попросять залишитися - юний вік кримінальної відповідальності не завадить...