![В Мелитополе оккупанты снизят зарплату чиновникам в полтора раза - пожили и хватит](/images/news/2023/11/334774.jpg?1699548044)
Невеселі звістки для колаборантів Мелітополя приходять із Москви. Там планують "затягнути гайки" чиновникам, які вирішили піти на службу до рашистів. Природно, перше, що їх хвилювало - це високі зарплати. Це ж і давало їм привід пояснювати землякам свій вибір - мовляв, при Україні ледве кінці з кінцями зводили, зате при окупантах поперло.
Однак недовго музика грала - після "виборів", які пройшли на ТОТ у вересні, окупанти різко прикрутили краник фінансування "нових" територій. І витрачається виключно на піар-проекти, покликані показати глибинному росіянину, що при росії захоплені міста, включно з Мелітополем, як сир у маслі катаються.
Такі "веселі" картинки останнім часом викликають у мешканців злиденних регіонів Росії тільки злість - але зараз не про це.
Отже, у Кремлі вирішили, що співробітники окупаційних адміністрацій більше не працюють у складних умовах. І вирішили надбавку за ці самі "складні умови" прибрати.
Якщо перевести таке рішення в цифри, то вийде, що у деяких чиновників-дзвіночків зарплата знизиться у півтора раза.
І що найприкріше для колаборантів образливе - таке нововведення стосуватиметься тільки місцевих жителів. "Відрядні" росіяни будуть і далі отримувати "підвищений оклад".
Воно й зрозуміло. Уже сто тисяч разів сказано: зрадників ніде не люблять.
На цьому погані новини не закінчуються. Подібна ситуація складається і з усіма бюджетниками загалом.
Як пишуть українські ЗМІ, на ТОТ Запорізької області окупанти попередили: відтепер зарплата у водія швидкої допомоги буде меншою на 10 тисяч рублів, а у фельдшера - на 20 тисяч рублів.
Виходить, що колаборанти стали заручниками ситуації, за яку й самі несуть відповідальність.
Нагадаємо: у перший рік окупації Мелітополя, маючи на меті залучити до своїх "лав" якомога більше зрадників, рашисти не скупилися на "преміальні", Внаслідок цього охочих підзаробити на горі українців виявилося, на жаль, вдосталь.
Однак уже в лютому 2023 року в бюджетників усіх "мастей" почалися проблеми. "Чиновники" почали скиглити про серйозну заборгованість із зарплати. Про подібний "бєспрєдєл" заявляли й медики з учителями.
Уже в березні турботу нової "влади" відчули на собі і студенти - їм перестали виплачувати стипендії.
У травні 2023 року для того, щоб погасити борги перед "чиновниками", окупанти були змушені увімкнути друкарський верстат, оскільки грошей на "нові" території катастрофічно не вистачало.
А вже в жовтні, після тих самих "виборів", гроші в окупантів закінчилися і на соціальні виплати.
Дійшло до того, що подібну ситуацію використовував у своїх цілях головний фейкомет Мелітополя та околиць Володимир Рогов. А мета в нього наразі одна - посунути з посади гауляйтера Запорізької області Є.Балицького.
Наприклад, на ефірі у Соловйова Рогов розповів про борги із зарплати. Соловйов за таку провину навіть запропонував Є.Балицького розстріляти.
Хоча, за великим рахунком, гроші на зарплати надходять із "центру" - але в рашистів інші пріоритети щодо їх витрачання.
Воно й зрозуміло: на виплаті окладів, надбавок і соціалки великого піару не зробиш. Інша справа - "меч перемоги" вручити або мультимедійний центр відкрити, на утримання якого, до речі, з російського бюджету витрачаються чималі суми.
Які могли б піти, зокрема, і на виплати чиновникам-зрадникам.