UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 15:33

У Мелітополі оштрафували 28-річного хлопця за українську символіку в соцмережі

Сьогодні, 15:33

Іспанські спецслужби переконані, що за вбивством пілота Мі-8 стоїть Москва, - ЗМІ

Сьогодні, 15:08

Зеленський вніс в Раду законопроект про демобілізацію строковиків

Сьогодні, 14:50

Україна та Італія можуть підписати угоду про гарантії безпеки найближчими днями

Сьогодні, 14:30

Що робитиме Україна, якщо США не схвалять допомогу: відповідь Зеленського

Сьогодні, 14:29

Прикидаються місцевими жителями - у Мелітопольському районі помічено нову команду ФСБ-шників (фото)

Сьогодні, 14:27

окупанти намагаються просунутися біля Роботиного на Запоріжжі, - аналітики ISW

Сьогодні, 14:10

У Дуди відповіли на заклик Зеленського зустрітися на кордоні

Сьогодні, 13:50

Столтенберг про F-16: Україна матиме право завдавати ударів по законних об'єктах у РФ

Сьогодні, 13:36

Замінять тисячі вантажівок: Україна формує баржеві каравани на Дунаї

Сьогодні, 13:27

Переселенці з Мелітополя, які проживають у Запоріжжі, можуть отримати грошову допомогу

Сьогодні, 13:10

"Схиблений сучий син": Байден різко висловився на адресу Путіна

Сьогодні, 13:10

Війська рф за добу нанесли 578 ударів по території Запорізької області

Сьогодні, 12:50

Гуменюк підтвердила удар по полігону з окупантами у Херсонській області

Сьогодні, 12:34

Росію засудили за агресію проти України на саміті G20

Сьогодні, 12:25

У Мелітополі судитимуть місцевого жителя, який на смерть забив чоловіка в Кирилівці

Сьогодні, 12:15

В рашистів з' явилася своя версія ранкового вибуху в Бердянську

Сьогодні, 12:10

ЗСУ знищили ще один літак та понад 60 автомобілів: оновлені втрати РФ

Сьогодні, 11:49

Трейдери в ЄС розраховують отримувати російський газ через Україну у 2025 році, - Bloomberg

Сьогодні, 11:31

В Україні подешевшав популярний овоч, який торік бив рекорди по вартості

Сьогодні, 11:30

Командир з Криму та безробітний зрадник: СБУ встановила особи ще двох найманців мелітопольського гауляйтера

Сьогодні, 11:10

У Запоріжжі оголошено полювання на російських диверсантів (відео)

Сьогодні, 11:08

В ООН попередили про збільшення атак піратів на судна, що йдуть із Червоного моря

Сьогодні, 10:50

Бояться українських безпілотників? Тихоокеанський флот РФ нібито вчився відбивати атаки дронів

Сьогодні, 10:31

Повітряні сили назвали кількість дронів, які ліквідували під час останньої атаки РФ
Всі новини

Опитування

Якщо буде амністія для колаборантів, кого ви готові пробачити?

  • вчителів
  • лікарів
  • працівників соціальних установ
  • керівників місцевих комунальних установ
  • керівників місцевих підприємств, банків та організацій
  • підприємців
  • нікого
  • усіх
  • своя думка в коментарі

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    16

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    06 декабря 2023, 00:52

    Как спится пидорку рашискому ебалицкому?Что снится .доживешь ли ты мразь до весны?

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 19:19

    Вафлисту ниже - педосеяне взяли же восток Украины по днепр, как ты мычал тут прошлой зимой? Ты же не пездун?

    user avatar просто Полина

    05 декабря 2023, 13:11

    Ну свидомыты опять пробили очередное дно)))! Снизу не стучат)))? ***//**Враньё говённого вафлера не комментирую. А вот про комментатора ниже была оучшего мнения, а ты такой же тупой.....Почитай о чём конкретно я писала - это опровержение того, что ВС РФ якобы потеряли больше людей, чем раннее проживало на той территории! И ы городах на берегу Азовского моря, которые теперь в составе РФ реально живёт больше людей чем у РФ всего участников боевых действий(УБД) в СВО.***//** Это ты пытался обгадить кое-чего в РФ , а в итоге восхвалил и узнал, где реально воруют. Так как новые мосты большей длины и ширины выходят в разы дешевле Шулявского)))? И как СКА-арена обошлась не дороже О2 в Праге, хотя та примерно в 1.3 раза меньше)))? И чего ж я не понимаю, свидомыт?

    user avatar Для Гость05 декабря 2023, 11:50

    05 декабря 2023, 12:17

    Все гораздо хуже. Ладно бы оно транслировало свои мысли. Но это же все можно лицезреть по Соловьев тв. Наивное даже не понимает что ее ксерокопирование не то что не интересно, а смешно. И еще много чего не понимает. Да, мальчик из АТБ?

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 12:04

    Бандеры сосите у путина вы это заслужили

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 11:50

    Читателям про вафлину с хоботом. Напомню как это недоразумение авторитетно заявляло что если сасия нападет на Украину, Украине конец, видим не соврал парень. Осенью 22 года, оно авторитетно писало вскоментах, что вторая армия мира зимой 22-23 года захватит восток Украины по Днепр, и ведь не соврал! Делаем выводы высерам шизофреника.

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 11:48

    Какой Херсон? Вы что, вторая армия мира захватила же Херсон! Или вы хотите сказать, что русня позорно бежала из Херсона?

    user avatar Для просто Полина05 декабря 2023, 10:37

    05 декабря 2023, 11:16

    Ага, ну так Бахмуте, Марьинке, Авдеевке, Северодонецке и пр. тоже много проживало. Да и еще не вечер, зайка. Двоечники, у вас что с историей, что с географией, что с математикой... Все по ускоренному курсу Соловьева

    user avatar просто Сосине 10.30

    05 декабря 2023, 10:40

    В жопе у себя флаг установи.........и ползи в дыныры овца тупая

    user avatar просто Полина

    05 декабря 2023, 10:37

    Тупые свидомыты, в одном Мариуполе под 500 тыс проживало! А в Мелитополе, Бердянске, Приморске и Геническе 350 тыс! Столько УБД в СВО нет даже.

    user avatar просто Полина

    05 декабря 2023, 10:30

    Дикий, похоже, вообще ввжил из ума))). Кстати, через час буду давать показания по поводу военных преступлений 4-х всушников и 1 айдаровца в Северодонецке в мае 2022 - я свидетельница этих зверств, но у меня не было возможности в одиночку не допустить этого, т.к я не смертница и хотела жить и установить знамя Победы на Говерле.***//***Понтон через Днепр навести ВС РФ точно не дадут, это должно быть ясно всем. Так что отправляющиеся на левый берег Херсонщины всушники фактически смертники. **//** Только живущие в параллельной реальности могут не соглашаться со мной.**//** Азовское не самое маленькое море, но свидомыты ж этого не знают)))...

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 10:24

    Педоросеяне так радуются что Украине перестанут помогать на западе. Именно на это и рассчитывалось в начале войны как на более эффективный инструмент. Идиотики не понимают что в случае перехода к партизанской войне их потери будут в разы больше. За два года у них не хватает ресурса нормально контролировать три города в Запорожской области и 15 сел в Херсонской. Ну радуйтесь че, привет вам от афганцев, которые победили вторую армию в мире, а потом первую.

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 10:17

    Самая большая страна за два года войны захватила самое маленькое море в мире. При этом положив больше людей чем на этих территориях когда либо проживало. При этом до этого, по сути, контролировав это море через Керченский пролив.

    user avatar Для Гость05 декабря 2023, 09:42

    05 декабря 2023, 10:12

    Киев за 3 дня! Через Токмак Так ближе! А то через Чернигов дают пиZды

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 09:42

    Риа вы что там мочу зеленского пьете

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.