UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 15:00

Ізраїль ускладнив безвіз, посольство України різко відреагувало: що відомо про ситуацію

Сьогодні, 14:38

В окупованому Мелітополі на дорозі перекинулася і заблокувала проїжджу частину вантажівка (фото)

Сьогодні, 14:35

Під час ворожого обстрілу загинув медик Запорізького військового госпіталя

Сьогодні, 14:30

На Луганщині знищили відомого пропагандиста РФ – подробиці, фото

Сьогодні, 14:00

У Румунії автобус із українцями потрапив у ДТП: дев'ять постраждалих

Сьогодні, 13:37

Депортував із Мелітополя понад 50 українців: СБУ повідомила про підозру "губернатору" Запорізької області Є. Балицькому (фото)

Сьогодні, 13:30

Удар РФ по Івано-Франківську: пошкоджено будівлю університету нафти та газу – фото

Сьогодні, 13:12

Напад на журналіста-опозиціонера Садикова: у Казахстані затримали одного з підозрюваних

Сьогодні, 13:07

УВАГА! Графік відключення світла сьогодні, 22 червня у Запоріжжі змінено

Сьогодні, 12:57

ЗСУ заявили про "поворотний момент" в атаках Росії

Сьогодні, 12:39

Запорізька область отримала субвенцію на закупівлю шкільних автобусів у розмірі понад 78 мільйонів гривень

Сьогодні, 12:39

Нічого не працює, нікого немає, приїжджайте, люди добрі відпочивати - гості Кирилівки оцінили курортний сезон (відео)

Сьогодні, 12:00

На противагу НАТО: Путін намагається сформувати євразійську "архітектуру безпеки" - ISW

Сьогодні, 11:40

У Донецьку були "прильоти" - журналіст

Сьогодні, 11:37

Розширено перелік категорій на виплати від ООН: хто з мелітопольців отримає допомогу до кінця року

Сьогодні, 11:35

В ніч проти 21 червня росія знову атакувала Запорізьку область - загинула людина (фото)

Сьогодні, 11:10

У Румунії перевернувся автобус з українськими туристами – що відомо (відео)

Сьогодні, 10:40

У Запорізькій області окупанти розстріляли чоловіка в авто - шукають свідків вбивства

Сьогодні, 10:40

На в'їзді до Криму величезні затори – мелітопольці готуються провести в черзі весь день (відео)

Сьогодні, 10:30

Росія атакувала блокпост на Херсонщині: є загиблий

Сьогодні, 10:15

У Запоріжжі біля "Пузатої хати" у пенсіонера вкрали телефон - коментар поліції

Сьогодні, 10:00

Чи може Кім Чен Ин відправити свої військових на війну проти України: відповідь експерта

Сьогодні, 09:30

Це рекорд: біля Одеси незаконно перетнути кордон хотіли одразу 47 чоловіків (фото)

Сьогодні, 09:28

У Мелітопольському районі комунгосп кинув працівників на гроші – втрутилася прокуратура

Сьогодні, 09:14

В Запоріжжі злочинці займались незаконною рубкою дерев на території Комишуваської громади
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    16

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    06 декабря 2023, 00:52

    Как спится пидорку рашискому ебалицкому?Что снится .доживешь ли ты мразь до весны?

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 19:19

    Вафлисту ниже - педосеяне взяли же восток Украины по днепр, как ты мычал тут прошлой зимой? Ты же не пездун?

    user avatar просто Полина

    05 декабря 2023, 13:11

    Ну свидомыты опять пробили очередное дно)))! Снизу не стучат)))? ***//**Враньё говённого вафлера не комментирую. А вот про комментатора ниже была оучшего мнения, а ты такой же тупой.....Почитай о чём конкретно я писала - это опровержение того, что ВС РФ якобы потеряли больше людей, чем раннее проживало на той территории! И ы городах на берегу Азовского моря, которые теперь в составе РФ реально живёт больше людей чем у РФ всего участников боевых действий(УБД) в СВО.***//** Это ты пытался обгадить кое-чего в РФ , а в итоге восхвалил и узнал, где реально воруют. Так как новые мосты большей длины и ширины выходят в разы дешевле Шулявского)))? И как СКА-арена обошлась не дороже О2 в Праге, хотя та примерно в 1.3 раза меньше)))? И чего ж я не понимаю, свидомыт?

    user avatar Для Гость05 декабря 2023, 11:50

    05 декабря 2023, 12:17

    Все гораздо хуже. Ладно бы оно транслировало свои мысли. Но это же все можно лицезреть по Соловьев тв. Наивное даже не понимает что ее ксерокопирование не то что не интересно, а смешно. И еще много чего не понимает. Да, мальчик из АТБ?

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 12:04

    Бандеры сосите у путина вы это заслужили

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 11:50

    Читателям про вафлину с хоботом. Напомню как это недоразумение авторитетно заявляло что если сасия нападет на Украину, Украине конец, видим не соврал парень. Осенью 22 года, оно авторитетно писало вскоментах, что вторая армия мира зимой 22-23 года захватит восток Украины по Днепр, и ведь не соврал! Делаем выводы высерам шизофреника.

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 11:48

    Какой Херсон? Вы что, вторая армия мира захватила же Херсон! Или вы хотите сказать, что русня позорно бежала из Херсона?

    user avatar Для просто Полина05 декабря 2023, 10:37

    05 декабря 2023, 11:16

    Ага, ну так Бахмуте, Марьинке, Авдеевке, Северодонецке и пр. тоже много проживало. Да и еще не вечер, зайка. Двоечники, у вас что с историей, что с географией, что с математикой... Все по ускоренному курсу Соловьева

    user avatar просто Сосине 10.30

    05 декабря 2023, 10:40

    В жопе у себя флаг установи.........и ползи в дыныры овца тупая

    user avatar просто Полина

    05 декабря 2023, 10:37

    Тупые свидомыты, в одном Мариуполе под 500 тыс проживало! А в Мелитополе, Бердянске, Приморске и Геническе 350 тыс! Столько УБД в СВО нет даже.

    user avatar просто Полина

    05 декабря 2023, 10:30

    Дикий, похоже, вообще ввжил из ума))). Кстати, через час буду давать показания по поводу военных преступлений 4-х всушников и 1 айдаровца в Северодонецке в мае 2022 - я свидетельница этих зверств, но у меня не было возможности в одиночку не допустить этого, т.к я не смертница и хотела жить и установить знамя Победы на Говерле.***//***Понтон через Днепр навести ВС РФ точно не дадут, это должно быть ясно всем. Так что отправляющиеся на левый берег Херсонщины всушники фактически смертники. **//** Только живущие в параллельной реальности могут не соглашаться со мной.**//** Азовское не самое маленькое море, но свидомыты ж этого не знают)))...

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 10:24

    Педоросеяне так радуются что Украине перестанут помогать на западе. Именно на это и рассчитывалось в начале войны как на более эффективный инструмент. Идиотики не понимают что в случае перехода к партизанской войне их потери будут в разы больше. За два года у них не хватает ресурса нормально контролировать три города в Запорожской области и 15 сел в Херсонской. Ну радуйтесь че, привет вам от афганцев, которые победили вторую армию в мире, а потом первую.

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 10:17

    Самая большая страна за два года войны захватила самое маленькое море в мире. При этом положив больше людей чем на этих территориях когда либо проживало. При этом до этого, по сути, контролировав это море через Керченский пролив.

    user avatar Для Гость05 декабря 2023, 09:42

    05 декабря 2023, 10:12

    Киев за 3 дня! Через Токмак Так ближе! А то через Чернигов дают пиZды

    user avatar Гость

    05 декабря 2023, 09:42

    Риа вы что там мочу зеленского пьете

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.