![В Мелитополе оккупанты делят рынок такси - зазывают на работу новых извозчиков (фото)](/images/news/2024/06/337535.jpg?1717336575)
У Мелітополі окупанти якось підозріло "подобріли" в питанні прийому на роботу таксистом. Тепер, щоб стати сучасним візником, достатньо відвідати портал держпослуг і кілька разів натиснути кнопку миші.
Однак усім охочим підзаробити все-таки варто напружитися. Адже безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.
Отже, "мінтранс" Запорізької області пропонує всім охочим буквально за кілька кліків отримати дозвіл на діяльність таксі. Як кажуть пропагандисти, для отримання заповітного дозволу, потрібно залишити на порталі "заяву на отримання права на здійснення діяльності служби замовлення легкового таксі".
Крім цього, необхідно надіслати повідомлення на внесення машини до реєстру легкових таксі. І, власне, все.
Подібна "легкість", напевно, цілком може бути притаманна для набору на роботу сторожів або двірників. Але у випадку з тими, хто перевозить людей, непогано б проявляти більшу педантичність.
Інакше це може призвести до того, що на "перевізний" ринок Мелітополя, який і без того живе далеко не за цивілізованими правилами, потраплятимуть зовсім уже свавілля.
Однак не виключено, що подібна "доброта" таїть у собі зовсім інші мотиви.
Наприклад, окупанти можуть просто складати список автомобілів, якими можна за нагоди скористатися - зрозуміло, безоплатно.
Як стверджував нещодавно гауляйтер Є.Балицький, у Мелітополі лише у кожного четвертого працездатного жителя є робота. Отже, на таку приманку - два кліки, і ви вже заробляєте непогані гроші! - цілком можуть клюнути.
Про проблеми з таксі в Мелітополі ми писали неодноразово. Зокрема, скаржилися на дорожнечу послуг - наприклад, не найтриваліша поїздка Медовим містом обійдеться клієнту приблизно в півтисячі рублів.
Щодо фірм, яким вдалося вціліти в окупованому місті, то, на жаль, майже всі вони пішли на співпрацю.
Власники "Пан-Таксі" з міста давно виїхали, а компанією керує така собі Оксана Майба.
Набагато цікавіша ситуація з "Таврією Таксі", її очільниця, Наталя Глєбова, під девізом "виживати ж якось треба" серед перших пішла на співпрацю з окупантами. За що і потрапила до ТГ-каналу "Суки Мелітополя".
Втім, ще до повномасштабного вторгнення росії в Україну вона допомагала російським бізнесменам у Криму налагоджувати роботу таксі після анексії.
Фірма "Економ-Таксі" ледь жевріє. Але святе місце порожнім не буває, і в місто не так давно зайшли кримчани - "Артіль" із Сімферополя. Аналогічна мережа працює в багатьох містах рф. Нині чужинця місцеві фірмачі сприйняли, як конкурента і зайняли вичікувальну позицію.
Однак найприкметнішою виявилася доля "Віктор Трансу" і його керівника Віктора Феняка.
Саме він із зятем Ярославом Петраковим, співробітником ГАІ ГІБДД, змушував усіх таксистів перереєструватися на російську систему.
До війни його фірма, яка займалася пасажирськими перевезеннями, вигравала конкурси на право здійснювати пасажирські перевезення містом. Певно, знав "бізнесмен" потрібні підходи до чиновників.
Точно такі самі "підходи" Віктор знайшов і до окупантів. Разом зі своєю дружиною і дочкою Віолеттою, Феняк почав оббирати всіх таксистів, стягуючи за кожен "папірець" купу грошей. Його дружина з донькою видавали путівки, які не мають законного підґрунтя - кожна вартістю 30 рублів. Крім цього, щомісяця доводилося платити тисячу рублів за договір.
Також серйозних кар'єрних висот досяг зять Віктора Феняка Ярослав Петраков. Він влаштувався працювати у фейковому ДАІ Мелітополя.
Службові обов'язки Петракова були нехитрими: змушувати всіх таксистів-приватників оформлятися на фірму таксі "Віктор Транс". А до "бордюрників" застосовувати найсуворіші санкції.
Тепер усе пішло до того, що в Мелітополі про життя і здоров'я пасажирам доводиться турбуватися самостійно, ніхто вже ніякої відповідальності не несе.