![В Запорожье продолжают создавать современные укрытия в образовательных учреждениях (фото)](/images/news/2024/02/342580.jpeg?1707685197)
В укритті Запорізької гімназії №78 виконано капітальний ремонт.
У сховищі відремонтували стелю, стіни, підлогу та сходи, встановили вентиляцію і протипожежні двері, оновили електромережі та облаштували два санвузли.
Тепер гімназія має всі умови для старту змішаного формату навчання. До речі, половина батьків учнів цього закладу вже виявили бажання, щоб їхні діти навчалися саме в такому форматі.
Про це повідомив Анатолій Куртєв.
Загалом укриття гімназії №78 розраховане на 263 людини і обладнане всім необхідними для комфортного перебування під час повітряної тривоги не тільки учнів та вчителів, але й мешканців нашого міста.
Нагадаємо, що в ліцеї Шевченківського району Запоріжжя обладнали укриття в окремій будівлі.