![Продавщица трусов из Мелитополя, которая признавалась в любви к путину, опозорилась своими эротическими фото (фото, видео 18+)](/images/news/2024/05/350810.png?1716330272)
У Мелітополі недоблоггерша-путінстка Інна Шелудько, відома своєю любов'ю до «русского міра», вирішила підняти охоплення своїх соцмереж у вельми невдалий спосіб.
Варто зазначити, що рівень зашквару виробленого нею контенту зростав поступово.
Ще до початку повномасштабної війни Шелудько намагалася вдавати з себе блогерку - записувала інстаграмні відео на тлі свого ринкового намету з трусами і бюстгальтерами. У якийсь момент доля навіть підкинула їй «подарунок» у вигляді безкоштовних курсів із блогерства Аліни Шаманської - завдяки щасливому випадку Інна виграла в інтернет-конкурсі.
Мабуть, у житті майбутньої зрадниці це стало найбільшим досягненням. Ось тільки знання на практиці чомусь не застосовуються.
Після окупації Мелітополя продовжила записувати віде на тлі спідньої білизни, але в зовсім іншому «напрямку». Хвалячись рашистською тушонкою, Шелудько закликала всіх жаліти російських солдатів. Тих, хто не робить цього, Шелудько назвала «мерзенними людцями», а в звірствах у Бучі звинуватила ЗСУ.
Ба більше, як потім з'ясувалося, «богиня маркетингу у сфері трусів і бюстгалтерів» погрожувала направо і наліво здати в комендатуру адреси порожніх квартир, з яких евакуювалися люди.
У відповідь після цього відео на блогерку посипалася хвиля хейту. Покупцям рекомендували обходити стороною її кіоск.
Якоїсь миті акаунт Шелудько навіть заблокували, проте невгамовна зрадниця записала сльозливе відео з проханнями підписуватися на нову сторінку, де щосили зізнається в коханні до Путіна і демонструє «шикарне» життя.
Зараз же зрадниця продовжує шукати нові способи «епатувати» публіку. Можливо, у торгашки впав попит на китайські стринги, а може, самотня тигриця в такий спосіб намагається заманити у свої тенета необачного рашиста - не настільки важлива причина, як те, що напередодні, на жаль, опинилося на просторах інтернету.
У своєму інстаграмі Шелудько опублікувала відео макового поля на тлі західного сонця, що минає, з коротким підписом:
- До такого мене життя точно не готувало...
Нас теж не готувало, Інно. Але ми ще в силах підготувати наших читачів - людям зі слабкою психікою наступний контент до перегляду не рекомендується.
Крім красивого пейзажу відео має такий собі «стоп-кадр», який на частки секунди миготить на початку і безпосередньо є обкладинкою самого ролика. На ньому Шелудько позує в тому самому полі в стилі «ню» - маки ледь цензурують бюст колобчихи.
Варто зазначити, що подібний контент у соціальних мережах зрадниці замиготів переважно останнім часом. Ще один екземпляр крінжа - нещодавнє відео з басейну.
«Які сисюхи великі тут», тиснувши груди на камеру, констатує Шелудько, висовує язика, а після, відштовхнувшись від бортика, під вагою власного тіла йде під воду.
Мелітопольці демонстрацію «принад» Шелудька не оцінили. Навпаки, всі, кому таки трапився на очах цей контент, мріють розбачити його назад.