![В Виннице мужчина расстрелял из пистолета свою жену и ранил ее подругу: его тело обнаружили на берегу реки (фото)](/images/news/2024/06/352711.jpeg?1718311837)
У спальному районі міста Вінниці 23-річний чоловік під час сварки з 18-річною дружиною схопився за пістолет і почав стріляти у неї та її 19-річну подругу, яка також була у квартирі. Після цього він покинув місце злочину.
Про це йдеться у повідомленні пресслужби управління поліції у Вінницькій області.
Про інцидент в поліцію повідомили медики, яким вранці 13 червня зателефонувала поранена дівчина.
Лікарі, прибувши на місце виклику, не змогли потрапити до квартири. Поліцейським довелося пробиратися до помешкання на третьому поверсі через вікно.
У квартирі правоохоронці і медики виявили поранену 19-річну жінку, яку у важкому стані госпіталізували, та тіло ще однієї жертви — 18-річної дружини стрільця.
Згодом тіло убивці виявили оперативники карного розшуку на березі річки Південний Буг. У безлюдній прибережній зоні обласного центру він вистрелив собі в голову.
Знаряддя злочину – пістолет, гільзи та інші речові докази – вилучені.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за п. 1 ч. 2 ст. 115 ККУ. Усі обставини кримінального правопорушення та мотиви його скоєння встановлюються, тривають слідчі дії.