![Мошенница из Мелитополя вместе со своей проворовавшейся подругой устроила пьяный дебош на пляже в Крыму (фото)](/images/news/2024/06/353369.jpeg?1718992894)
Уродженка Мелітополя, яка завдяки своїй шахрайській діяльності тепер перебуває на особливому контролі росіян, стала фігуранткою чергового інциденту.
Днями в Чорноморському районі окупованого військами рф півострова розгорівся черговий скандал. Дві жінки, які перебували у стані алкогольного сп'яніння, заїхали на позашляховику на пляж. Мало того, що автоледі перекопали пісок, так під колесами автомобіля ще й поламалися дерев'яні доріжки, що ведуть до моря.
Природно, витівки несамовитих жінок викликали обурення відпочивальників. У відповідь від підпилих дамочок обурені громадяни отримали агресію і погрози зв'язками.
- Добре, я заїхала на пляж, у чому проблема? Пісок засипати в мою машину, яка коштує купу грошей? Зачекайте, це хто такий взагалі? Вася? П'ять хвилин і я все дізнаюся, хто такий... У мене зараз хлопці приїдуть сюди і відкопають, - кричала скандалістка, обіцяючи все полагодити після пред'явлення якихось документів.
П'яною порушницею виявилася уродженка Мелітополя Ірина Бучнева. Ця мадам хоч і має відверто проросійські погляди та займається "патріотичною" діяльністю, перебуває в окупантів зовсім не на хорошому рахунку. Колишня співробітниця "комітету солдатських матерів" попалася на махінаціях із гуманітаркою.
Активістка нібито отримувала гуманітарку для відправки загарбникам, але брала паузу і швидко перепродувала всі речі. Вантажі в підсумку все ж потрапляли на фронт іншими шляхами, але заповзятлива Ірина залишалася в плюсі від перепродажів і в сумі поклала собі в кишеню щонайменше 1 мільйон рублів.
У січні 2024 року на неї було написано заяву в поліцію. Пізніше в махінаціях із гуманітарною допомогою її звинуватили й інші волонтери. Жінка ж на всі звинувачення відповідала, що витрачала всі гроші на замовлення і нікому нічого не винна.
Впізнали обурені відпочивальники й подругу Ірини Бучневої. Ця мадам поводилася ще більш неадекватно - почалося все з того, що вона показувала непристойні жести на камеру.
- Ти крала у фронту, точно, згадала Вас, - сказала відпочивальниця, яка перебувала в цей момент на пляжі.
Після цієї фрази буйна жінка почала кидатися на дівчину, яка її впізнала, і штовхала хлопця, який намагався її втихомирити.
Йдеться про Наталію Ярушевич. Про цю особу заговорили минулого року, коли її шахрайська схема розкрилася. Вона встигла нажитися на московському відділенні комітету солдатських матерів Росії, ухтинській спілці ветеранів Афганської війни та подій у Чечні, але попалася на некомерційному фонді "Соціальна підтримка". Ярушевич пропонувала матерям мобілізованих росіян закуповувати гуманітарку на фронт. Від благодійної організації їй переказали 4,5 мільйона на добру справу, після чого вона зникла знову.
Обікрадена організація звернулася в поліцію, Ярушевич відшукали. Виявилося, що на виручені гроші вона закривала свої борги. Станом на серпень 2023 року жінка була під слідством, суд заборонив їй користуватися телефоном і виходити в інтернет.
Тим часом в окупованому Мелітополі дедалі більше місцевих мешканців стають жертвами шахраїв - наживаються на довірливих громадянах не лише місцеві, а й російські аферисти. Нещодавно ми розповідали про нову схему виманювання грошей.