![В Запорожской области сбывали галлюциногенные грибы через интернет-магазин (фото)](/images/news/2024/07/355285.jpeg?1721070709)
В Запоріжжі злочинна група займалась виготовленням та продажем психотропної речовини на території області.
Правоохоронці провели обшуки за місцями мешкання ділків та вилучили «товару» вагою 6 кг на суму понад 500 000 гривень.
Про це повідомили в Національній поліції Запорізької області.
У межах досудового розслідування правоохоронці встановили, що троє осіб займаються вирощуванням та виготовленням галюциногенних грибів з метою подальшого збуту.
Наркобізнес організував 36-річний громадянин рф, який нелегально перебував на території України. Чоловік створив інтернет-магазини, через які реалізовував свій «товар».
Окрім цього, зловмисник особисто займався вирощуванням і виготовленням грибів та відповідав за розподіл коштів, отриманих з продажу. Фігурант залучив до цієї справи ще двох своїх знайомих, які займались поштовими відправками особливо небезпечних психотропів.
11 липня працівники поліції провели вісім санкціонованих обшуків за місцями мешкання спільників, під час яких виявили та вилучили розфасовані псилоцибінові гриби вагою близько 6 кілограмів, 23 ємності та 20 контейнерів, в яких вирощуються психотропні речовини, 310 грамів канабісу, 13 медичних шприців з прозорою рідиною, мобільні телефони, банківські картки, транспортний засіб, електронні ваги, паспорти з ознаками підробки, а також 8380 доларів та 80 000 гривень, ймовірно, здобуті злочинним шляхом.
Речові докази слідчі поліції направили до Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Нагадаємо, що житель Запоріжжя сплатить штраф за незаконне стягування плати за користування ставком.
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.