![Запорожье на третьем месте по количеству тревог в 2024 году](/images/news/2024/07/355287.jpeg?1721071719)
Четверги в Запорізькій області стали найтривожнішими днями тижня через часті повітряні тривоги, тоді як по неділях сирени лунають найменше.
Від початку 2024 року в Запорізькій області пролунало 1153 сигнали повітряної тривоги, які сумарно тривали 48 днів, за даними платформи «Alerts in ua».
За тривалістю оголошених повітряних тривог Запорізька область посідає третє місце серед "тривожних" областей. Більше сирен лунали тільки в Донецькій та Харківській областях.
Тим часом, від початку повномасштабного вторгнення на Запоріжжі пролунало 4430 сигналів тривоги. Найкоротша тривала 3 секунди, а найдовша – 8 годин 35 хвилин.
Найтривожнішим днем тижня в Запорізькій області є четвер, а найменше сирен лунає по неділях.
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.