![Бывший депутат катается по Мелитопольскому району и вербует молодежь в ряды боевиков - кто он (фото)](/images/news/2024/07/355283.png?1721087872)
Рашист і пропагандист в одній особі Олександр Хлибутін періодично "спливає" в Мелітопольському районі - то промиває мізки молоді, то виступає як "ополченець".
Гастролера ідентифікувала команда «Cat Eyes OSINT».
Досьє
- ПІБ: Хлибутін Олександр Олександрович
- Дата народження: 17.02.1988
- Місце народження: м. Алмати, Казахстан
- Місце реєстрації: м. Рязань, рф
- Попереднє місце проживання: м. Рибне, рф
Уродженець Казахстану Олександр Хлібутін - типовий представник російської системи, який пройшов шлях від освіти до громадської діяльності в рамках окупаційного режиму.
Освіту здобув у декількох російських закладах, зокрема в Московському психолого-соціальному університеті та Російській академії народного господарства і державної служби при президенті РФ. Також має спеціалізацію з благоустрою та озеленення територій.
Хлібутін активно брав участь у політичному житті Рязані, працюючи помічником депутатів у міській та обласній думах. Був помічником депутата в Державній Думі РФ і навіть сам намагався пробитися в політику.
У 2022-му році Хлібутін обіймав посаду координатора відділку ЛДПР в Рязані і навіть має власну фотку вже з почившим Жириновським.
У 2023 році долучився до роботи в Асоціації молодіжних урядів РФ як медіаспеціаліст департаменту міжнародного співробітництва.
Особливу увагу привертає його діяльність у так званому козацькому русі - Хлібутін обіймає посаду заступника отамана з роботи з молоддю та взаємодії з владою в хуторському козацькому товаристві "Козацький корпус".
Варто зазначити, що Хлібутін також проходив військову службу в 55-й дивізії морської піхоти у Владивостоці.
Після початку повномасштабної війни Хлибутіна відправляють у тимчасово окуповану Запорізьку область. Такі "не дуже великі люди" вкрай вигідні окупантам, адже їх можна використовувати на власний розсуд.
Місцеві пропагандисти вперше згадали про Хлибутіна у грудні 2023-го року під час його "візиту" до Якимівки. Його представили як "координатора молодіжного крила народного фронту Запорізької області".
На таких зустрічах Хлибутін чітко виконує вказівку Кремля і проводить яскраві презентації під умовною назвою "чому я маю стати рашистом". Словом, всіляко схиляє незміцнілі молоді уми на бік окупантів і мотивує їх вступати до лав нф.
Але на ділі Хлибутін - усього лише один із пішаків, посадова "затичка", якою окупанти закривають прогалини у своїй системі. Про це свідчать подібного роду збіговиська, куди окупанти зганяють колобків, які вже віджили своє.
Крім того, з легкої руки окупантів Хлибутін із координатора "молодіжного крила" раптово стає членом народного ополчення з позивним "депутат", який "пильнує" безпеку в регіоні. Невже понизили, Сань?
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot