Молоді уродженці Мелітополя, яки переїхали до Києва, ледь не стали жертвами масованого обстрілу. Через рашистів наші земляки вдруге втратили свою домівку.
Сергію Морозову 23 роки. Він родом з Мелітополя. Після початку повномасштабної війни він разом зі своєю дівчиною змогли вирватися з окупованого міста та перебралися до столиці. Молодим людям буквально довелося починати життя наново.
- Коли виїжджали - в мене було буквально два рюкзаки. І за ці два роки ми якось обживалися, проте наразі немає і цього, - розповідає хлопець.
Масована атака росіян 8 липня, коли ворожі ракети зруйнували дитячу лікарню Охматдит та житлові будинки, знищила і їхній новий дім у столиці. Під час обстрілу Сергій був вдома, його врятувало правило двох стін, поки його дівчина була в дорозі на роботу. Тепер їхнє житло зруйноване.
- Почув вибух, пішов в ванну кімнату. Буквально хвилина - стався ще один вибух. Коли почув, що більше нічого не рухається, обвалів далі немає. Я вистрибнув у вікно в чому був. В тих самих шортах, в яких я виїжджав з Мелітополя. Що тоді це було під обстрілами та вибухами, всі ці блокпости, добу їхати, що зараз знову тікати і починати все з чистого листа - нове житло, нові речі.
Хлопець зізнається - напередодні бачив сон, у якому він допомогав покійному дідусю відновити його квартиру. Сергій впевнений, його янгол-охоронець десь поруч - лікарі сказали, що він дивом залишився неушкодженим, тільки кілька подряпин та контузія.
Все майно мелітопольців залишилося під завалами. Через безпекові умови рятувальники не дозволяють забрати ані документи, ані бодай якісь речі.
- Та головне, що ми живі. Речі можна відновити з часом, але будемо раді будь якій підтримці і допомозі, бо тільки разом ми сильні та єдині.
В цей час молодим мелітопольцям як ніколи потрібна наша допомога. Кожна гривня стане стане підґрунтям та опорою для пари. Допоможемо мелітопольцям разом!
Номер картки Сергія: 5168752109260441