![В Запорожском районе ввели карантин: причины (фото)](/images/news/2024/07/355415.jpg?1721215097)
Наслідки роботи шкідника. Фото: ГУ Держпродспоживслужби Запорізької області
В одній з громад Запорізького району поширилися шкідники.
Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби Запорізької області.
З 12 липня у Широківській територіальній громаді запровадили карантин через розповсюдження шкідливих організмів. На площі в 19,4 га виявили американського білого метелика, на площі 0,014 га - повитиці польової.
"Розпорядженням затверджено фітосанітарні заходи щодо локалізації та ліквідації вогнищ регульованих шкідливих організмів. Так, з карантинних зон заборонено вивезення заражених регульованими шкідливими організмами об'єктів регулювання без проведення їх фумігації, а заражені території необхідно обробляти препаратами, внесеними до Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні", - йдеться у повідомленні спеціалістів.
Читайте також: Запоріжжя має борг у 590 мільйонів гривень за зруйнований аеропорт
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.