![Недосоловьев и похоронных дел мастер - кто в Мелитополе плавит мозги населению пропагандой (фото)](/images/news/2024/07/355595.jpg?1721404697)
Гастролери з рф організували в Мелітополі медіахолдинг, де рівню промивання мізків позаздрив би і Геббельс.
За! - замбування
Окупанти замість українських каналів відкрили свої контрольовані медіа. У Мелітополі з'явилися «За! ТБ» і «ЗА! Радіо». Їх позиціонують як обласне телебачення і радіо.
Розвиток рашистського холдингу розпочався зі створення пропагандистського телеканалу «За!ТВ», який уперше вийшов в ефір 1 серпня 2022 року. Базою для створення «За!ТВ» стала «МТВ-Плюс» - телекомпанія псевдогубернатора Є.Балицького, яка працювала в Мелітополі до повномасштабного вторгнення.
До цього за! медіахолдингу, окрім тв, входять і радіо, і вкрадене видання «Запорізький вісник», який рашисти перетворили на рупор ненависті до всього українського. Відповідно до завдань і кадри набираються. Відповідно і санкції вводяться.
Любитель дівчаток вартістю 10 млн
Спостерігачем і контролером над створенням раша-пропаганди в Мелітополі поставлений Олександр Малькевич. Ще один великий любитель совка.
Творець фонду розвитку нових медіа. Фонд отримує президентські гранти, а Малькевич скромно каже, що всього лише допомагає новим редакціям, а не керує ними. У Мелітополі він - голова наглядової ради медіа-холдингу «ЗаМедіа». А також: генеральний директор телеканалу «Санкт-Петербург» (з 2021 року). Перший заступник (з 2020 року) голови комісії громадської палати рф з розвитку інформаційного співтовариства, ЗМІ та масових комунікацій, голова (2018-2020) комісії громадської палати рф з розвитку інформаційного співтовариства, ЗМІ та масових комунікацій. Кандидат політичних наук, доцент. Голова «координаційної ради з інтеграції нових суб'єктів при громадській палаті рф», «кавалер ордена мужності». Заснував перше на ТОТ відділення спілки журналістів рф. Саме в Запорізькій області.
Пропагандюга запеклий, з величезним досвідом створення кремлівських вещалок. Не дарма він давно у списку «Мировторца».
Малькевич створював телеканал «Таврія» в Херсоні, маріупольський «Маріуполь-24», працював завідувачем кафедри журналістики та медіакомунікацій «Херсонського державного університету мон рф». Очолив кафедру соціальних комунікацій факультету філології в так званому Азовському державному педагогічному університеті. Був близьким соратником Євгена Пригожина, але, мабуть, вчасно вистрибнув із літака, тож ще живий. Зате пишається тим, що держдеп США оголосив винагороду в 10 млн доларів за його затримання.
Малькевич - великий любитель молодих дівчат, таких, як Мирослава Бутенко. На кожному каналі, створеному окупантами на ТОТ, у нього була така.
Пропагандистська спайка
Нещодавно ЗаМедіа вийшло на новий рівень. Тепер у промиванні мізків їм допомагатиме вже перевірений часом і обтертий ростовський «Дон-Медіа», російський медіахолдинг, що знаходиться в Ростовській області, повна назва - державне унітарне підприємство Ростовської області «Дон-медіа».
До складу холдингу входять:
- обласний телеканал «ДОН 24»;
- обласна суспільно-політична газета «Молот»;
- обласна радіостанція «ФМ-на Дону»;
- інформаційне агентство «ДОН 24» (сайт don24.ru);
- пресцентр «Дон-медіа»
- Сальська філія ГУП РО «Дон-медіа»
А також кілька десятків «суспільно-політичних газет» - звичайних листівок для місцевого населення мало не в кожному селі.
Мелітопольська копія ростовського холдингу підписала з ним угоду про співпрацю. Керівники обох задоволені. У рф платять величезні гроші промивачам мізків.
- Угода, яку ми сьогодні підписали, передбачає співпрацю не тільки в галузі обміну інформацією, - ми готові надавати допомогу і організаційну, і інформаційну, і юридичну. Усе, що потрібно для становлення компанії, - підкреслив Анатолій Максак, генеральний директор АТ «Дон-Медіа».
- Ми вважаємо «Дон 24» нашим старшим колегою, який пройшов шлях становлення регіонального телебачення, який нам належить пройти. Будемо користуватися передовим досвідом, - сказав Олександр Криворот, генеральний директор АНО «ЗаМедіа».
І ось найцікавіше. Цей персонаж, гендиректор Криворот, із вищою юридичною освітою, ще минулого вересня очолював спеціалізовану службу з питань похоронної справи в місті Рибінськ Ярославської області. До цього обіймав посаду заступника директора інформаційно-технічного центру. Має досвід роботи в слідчих органах, працював у Севастополі, удостоєний урядових нагород.
Похоронних справ майстер, колишній слідчий різко став начальником пропаганда-тв. Ось і все, що треба знати про раша-ЗМІ в Мелітополі.