![В оккупированном Мелитополе гремели взрывы – рашисты жаловались на атаку дронами (фото, видео)](/images/news/2024/07/355943.jpeg?1721794235)
У Мелітополі другий вечір поспіль гучно. Цього разу мешканці Мелітополя чули, як над містом летять безпілотники.
Усе почалося о 23.50, приблизно в такий самий час, як і попереднього вечора. Прогриміла серія вибухів. Чули їх не лише мешканці Мелітополя, а й Приазов'я, Якимівки та інших населених пунктах. Мелітопольці описують вечірню обстановку так:
- Чути було, як щось летіло, потім вибух.
- Уперше чув, як дзижчать дрони, над будинком пролетіло. Його намагалися збити, але не вийшло. Потім прогримів вибух.
- Напевно щось горить, по мікрорайону проїхала машина з сигналами.
- Ого вибухи.
- Жах як чутно.
Такі звуки вибухів і дзижчання дронів чули жителі Мелітополя.
Одразу після вибухів містом промчали швидкі із сиренами. Окупанти панікували. Пропаганда отримала завдання повідомляти про те, що «доблесна» армія рф збила всі цілі. Ба більше, у своїх ТГ-смітниках пропагандисти заявили про те, що їх атакує БПЛА.
Відомий запорізький сепаратист Володимир Рогов видав порцію своїх умовиводів про те, що в районі Мелітополя російське ППО намагалося збити групу БПЛА, які нібито летіли на Ростовську область і Краснодарський край РФ.
Нагадаємо, вечір 22 липня також видався гучним. Вибухи гриміли південніше Мелітополя. Після чого в Якимівці, Приазов'ї, Бердянську, Мелітополі та інших населених пунктах на окупованій території зникла електрика.
Такій активності ЗСУ мелітопольці тільки раді і чекають на звільнення міста від російської орди.