![Оккупанты сделали официальное заявление о том, что будет с имуществом выехавших из Мелитополя граждан](/images/news/2024/08/356646.jpeg?1722525362)
Про жодні громадянські права тепер не йдеться. Окупанти пішли в обхід навіть законів своєї країни, аби тільки захистити тих, хто оволодів чужою нерухомістю в Мелітополі.
Із суворою реальністю "прихватизації" житла мелітопольці зіткнулися від самого початку окупації, і зупинятися рашисти точно не планують. Навпаки, вони наче з глузду з'їхали. І в цьому діагнозі прогресують.
Мелітопольці, які виїхали з окупації, постійно стикаються із загороджувальними заходами, коли намагаються довести право власності на нерухомість.
Так, наприклад, без російського громадянства довести право власності неможливо в принципі, навіть якщо це порушує закони самої рф. Окупанти не приймають навіть довіреності, зроблені громадянами України на громадян Росії в консульствах рф. Тобто за фактом, рашисти офіційно оголосили, що їхні власні консульства - не мають кредиту довіри у загарбників.
Тепер про те, що житло мелітопольцям, які виїхали, не повернути, щоб не образити нових "мешканців", окупаційна влада заявила офіційно, ротом глави ВЦА Мелітопольського району Андрія Сігути:
- Довіреності, видані в консульстві Російської Федерації громадянами України для здійснення представництва щодо об'єкта нерухомості, зокрема на громадян, які мають громадянство РФ, не можуть бути прийняті для здійснення обліково-реєстраційних дій з метою виключення ризиків вчинення дій в обхід закону з протиправною метою відповідно до п. 1 ст. 10 Цивільного Кодексу Російської Федерації, - розповідає Сигута.
А тепер звертаємо увагу на пункт статті цивільного кодексу, на який посилається колаборант:
- Не допускаються здійснення цивільних прав виключно з наміром заподіяти шкоду іншій особі, дії в обхід закону з протиправною метою, а також інше завідомо несумлінне здійснення цивільних прав (зловживання правом), - свідчить горезвісний пункт.
Тобто за фактом, під шкодою іншій особі, маються на увазі люди, які просто вкрали чужу нерухомість, або отримали вкрадене житло за "заслуги перед батьківщиною"...
Природно, протиріччя законам рф не бентежить ні гауляйтерів, ні вже тим паче балакучих ротів, на кшталт Сігути. росія - це справжнє поле чудес. І, на жаль, не те, яке веде Якубович.
Дуже сумно лише одне, що заручниками ситуації роійських і місцевих шахраїв, наділених окупаційною владою, стали мелітопольці, які до війни і в страшному сні не могли припустити, що за право власності їм доведеться боротися без права на справедливість...