![Какими "плюшками" в оккупированный Мелитополь заманивают на ПМЖ убийц "СВО" в рамках программы "Целина" (фото)](/images/news/2024/08/356649.jpg?1722525429)
Дедалі більше можливостей для так званих учасників «сво» створюють окупанти в Мелітополі. На окуповані території їх заманюють роботою, обіцяючи платити високу зарплату.
У ТГ-каналі окупаційного центру зайнятості Мелітополя рекламуються курси перепідготовки. Чиновники рапортують, що пройшовши перенавчання або вивчивши нову професію, учасники «сво» на території Запорізької області зможуть претендувати на посади із заробітною платою в 50 - 90 тисяч рублів. Саме навчання - безплатне, як для них, так і для їхніх рідних і близьких.
Тобто ідея полягає в тому, щоб на так званих нових територіях залишалися саме «учасники сво», перевозили свої сім'ї. Це ще одна одна з доктрин програми «Цілина», ініційованої «губернатором Запорізької області» Євгеном Балицьким. Її основна мета, нагадаємо, заселення захоплених територій півдня України громадянами Росії.
А оскільки російські вояки вже прикомандировані на бойові позиції Мелітопольського напряму, перед чиновниками різних окупаційних структур поставлено завдання розробляти різного роду пільгові програми та рекламувати їх для того, щоб «убивці сво» пустили коріння в Мелітополі - отримали роботу, перевезли свої сім'ї на ПМЖ.
«Учасники СВО з цікавістю вислухали інформацію про актуальні для регіону вакансії - від водіїв категорій В і С до бухгалтерів», - пишуть пропагандисти, підкріплюючи рекламний пост фото з Мелітопольського центру зайнятості.
Нагадаємо, спочатку відставним воякам запропонували викладати в школах, що привело в жах батьків учнів. Адже історій з боліт про те, що витворяють "свошники" після повернення з війни предостатньо.
Потім "вбивцям" відкрили дороги до на навчання у фейковому виші МелДУ. У підсумку вони можуть стати фізиками, хіміками, біологами, агрономами, тваринниками. Особливо обдаровані навчаться двигунобудуванню і робототехніці у МелДУ.
Навіть відкрити свій бізнес недовоякам пропонують, називаючи це "реінтеграцією їх у суспільство".
Примітно, що російських військових у Мелітополі вистачало від самого початку вторгнення. Вони їхали сюди вагонами і тягли свої сім'ї в доглянуте, затишне, тепле місто біля моря з халявним для них житлом. Потім хлинув потік мігрантів.
Схоже, загарбники вирішили добити багатостраждальний Мелітополь ще й сотнями, а то й тисячами "свошників " з посттравматичним стресовим синдромом, які й навчатимуть дітей, возитимуть людей та будуватимуть "світле" життя за тим образом і подобою, до якого вони звикли у росії.