![План сам себя не выполнит - в Мелитополе полицаев натравили на пенсионера (фото)](/images/news/2024/08/356707.jpg?1722596677)
Чергове шоу, на жаль, із сумними наслідками, розігралося в одній із квартир окупованого Мелітополя. Поліцаї похвалилися багатим "уловом" чвертьвікової давнини.
Пошук "схронів укранацистів" - це улюблений квест продажних поліцаїв у Мелітополі. Ні-ні, і чергову партію "знахідок" для телеграм-смітників покажуть. Але, мабуть, візитівки Яроша, українська військова форма, жовто-блакитні прапори та інший реквізит усе ж остаточно надокучив навіть господарям зрадників. Тепер у шукачів - новий рівень.
Наприклад, у квітні, поліцаї "накрили" мелітопольську бабусю, яка, за їхніми словами, займалася обігом наркотичних засобів. Щоправда, що чекає на пенсіонерку за зберігання марихуани, поліцаї не анонсували тоді, і донині доля жінки невідома. Тепер, на вильоті літа, в поле зору рашистів потрапив 68-річний пенсіонер.
За інформацією поліцаїв, їм надійшла інформація, що у дідуся вдома зберігається цілий склад боєприпасів. Утім, доноси на болотах люблять, і навіть готові платити стукачам, тому дивуватися "оперативній інформації" не варто. В окупації вона може надійти, на жаль, на кожного...
Але повернемося до дідуся. Поліцаї провели обшук у його квартирі, і, як ви розумієте, "вдало":
- Під час проведення оперативно-розшукових заходів співробітники місцевої поліції спільно з регіональним УФСБ Росії обстежили квартиру підозрюваного. У результаті перевірки в шафі було виявлено та вилучено патрони різного калібру в кількості близько 2 тисяч штук. Зі слів чоловіка, боєприпаси він придбав ще на початку 2000 року, але документів, що підтверджують дозвіл на володіння зброєю, у нього не виявилося. За даним фактом проводиться перевірка і вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 222 Кримінального кодексу рф, - повідомляють окупанти.
Патрони 2000 року в кількості 2000 тисяч цифр - це прямо магія цифр якась. Але вкрай сумно, що розплачуватися за красиві плани і багаті улови убогих зрадників доведеться мелітопольському пенсіонеру. Як тільки для краси кадру з нього не зробили партизана або, в найгіршому разі, Ворошиловського стрільця, незрозуміло...