![40 ракет враг выпустил по ДнепроГЭС – глава Запорожской ОВА Иван Федоров](/images/news/2024/08/357006.jpg?1722943203)
Іван Федоров
Після масштабного ракетного удару по ДніпроГЕС у Запоріжжі 22 березня, через 4 місяці відновлено рух по 2 смугах греблі.
Загалом, за 2,5 року повномасштабної війни ворог випустив по греблі близько 40 ракет. Частина з них впала у воду, повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
В ефірі телемарафону, який відбувся сьогодні в Запоріжжі, Іван Федоров пообіцяв відновити рух через ДніпроГЕС повністю через кілька місяців. Співробітники дорожніх служб працюють для цього у вихідні дні та в нічний час.
Іван Федоров також сказав, що Запорізька область, як і вся держава, готується до найгіршої зими. Тому зараз забезпечує резервним живленням водні станції. За кошти іноземних партнерів проводиться закупівля дизельних генераторів.
Для котельні тепломереж закуповують когенераційні установки. До кінця жовтня в Запоріжжі буде введено в експлуатацію першу підземну школу. Загалом до кінця року таких буде ще 7, пообіцяв Федоров.
Читайте також: Внаслідок ворожих обстрілів Запорізької області поранено двох жінок
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.