![Пир во время чумы: украинцы возмущены состояние оккупированной Кирилловки (фото)](/images/news/2024/08/357001.jpg?1722935867)
Українці обурені станом курортного селища Кирилівка, яке російські загарбники окупували на початку повномасштабної війни. Людей у розпал оксамитового сезону практично немає, але поціновувачі "русского мира" заявляють, що все повернулося до тих масштабів, що були до окупації.
Пропагандистські ЗМІ регулярно брешуть про масштабні плани розвитку Кирилівки і про мільйони відпочивальників, намагаючись приховати розруху, яку створили за два з половиною роки окупації. На жаль, сумну реальність все ж не приховати. У мережі регулярно з'являються фото і відео пустельної і занедбаної Кирилівки, де до війни в цей час уже ніде було яблуку впасти.
Днями мелітопольський блогер Роман Колесник, який і раніше викладав подібні відео в соцмережах, вирішив проїхатися узбережжям Кирилівки. На кадрах видно, що на території курортного селища всюди висять російські прапори, рекламні банери теж мовою окупантів. Спочатку блогер проїжджає повз аквапарк "Острів скарбів", де на парковці стоїть не так вже й багато автомобілів. Цю зону відпочинку росіяни наважилися відкрити вже майже наприкінці пляжного сезону.
У кадр потрапив також триколор, який автора відео взагалі не бентежить. Для окупованого регіону це радше норма.
"Дивіться, відкрився аквапарк. Дивіться, машин скільки! На гірках люди стоять... Я, чесно кажучи, думав, людей буде мало, можна йти, щоб не товпитися, але ж ні. Дивно, звісно, але люди є. Камера так сильно не показує", - розповів чоловік.
Що цікаво, виправданням для справжньої малої кількості людей стала фраза "Камера так сильно не передає". Автор відео намагався її вставити скрізь, де можна посіяти сумнів щодо повернення хоч якогось життя в селище. Роман Колесник також показав, у якому стані зараз перебуває Федотова коса - перша лінія від моря, на якій раніше вирувало життя.
Як зазначає автор, у центрі селища людей значно менше, тож можна зробити висновок, що максимальна їхня кількість саме на цій вулиці. Із популярного в населеному пункті нічного клубу TEXAS лунає російська музика, але й увечері в суботу людей біля нього небагато.
"Ну, зрозуміло, людей не дуже багато, але якесь життя є, я так скажу. Камера не передає. Ось шашлички навіть смажать. Ось TEXAS. Це той басейн зараз - ось бачите, веселощі. Усе нормально. Життя триває. Але раніше тут проїхати машиною неможливо було", - прокоментував Колесник.
Українців засмутив стан окупованої української Кирилівки. Дехто зазначає, що селище розграбували, а хтось натякає на проблеми, які приніс із собою "русский мир". Реакцію українців можна оцінити за коментарями під відео мелітопольського блогера.
- Серпень. З відкриттям!
- Ти-москаль,чи -українець?????
- Перша лінія на Федотці розграбована стоїть.
- Нічого, поки катайся нашою Кирилівкою, скоро знімуть оту ганчірку і замайорить наш прапор!
- Сумно бачити.
- Раніше черга в аквапарк до сільради стояла, ніде було припаркуватися!!!
- Сумно, що без автобізнесу доводиться бур'яни знімати.
- На гірках купа руху, аж не пройти.
- Так, камера не показує як розграбували першу лінію.
- Стирили чуже і видають за своє. Аквапарк побудував український бізнесмен.
- Свято на крові.
- Як раніше? Ви жартуєте?
- Життя там завмерло, і не так, як раніше. Раніше там пройти неможливо було, а це занепад під окупацією росіян.
- Покажіть хоч одне село, де коли прийшла РФ, стало краще. Скрізь повне дно.
Нагадаємо, раніше блогерка з ДНР засвітила располагу російських вояк в окупованій Кирилівці.