![В Запорожском классическом лицее обустроили укрытие почти за 2 млн грн: подробности (фото)](/images/news/2024/08/357004.jpg?1722939889)
Укриття. Фото: Запорізька міська рада
У рамках проєкту "Безпечна школа" в Запоріжжі ведеться облаштування укриттів у загальноосвітніх закладах міста.
Про це повідомляє Запорізька міська рада.
Частину будівлі Запорізького класичного ліцею обладнали під укриття площею 251 кв. м. та капітально відремонтували. На виконання цих робіт з міського бюджету було виділено 1 млн 980 тис. 818 грн.
"Ми намагалися створити максимально комфортне середовище для перебування дітей. Ми все облаштували так, щоб дітям було зручно навчатися тут", - розповіла директорка ліцею Марія Гончаренко.
Зазначається, що зонування простору в сховище виконали за вимогами проєкту МОН України "Моя фортеця". В укритті створили навчальні кімнати, медичний кабінет, ігрову зону, бібліотеку, куточок для усамітнення дітей тощо. Затишку сховищу додали педагоги, створивши на стінах гарні малюнки.
З 1 червня, відповідно до рішення Ради оборони, ліцей було виведено у змішаний режим. Одночасно в укритті може перебувати 251 людина. У безпечному просторі зможуть розміститися та проводити заняття 5-6 класів.
Читайте також: У Кушугумській громаді Запорізької області будують підземну школу: подробиці (фото)
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.