![В Мелитополе горожане шокированы техническим состоянием аттракционов в парке: люди застряли на "Колесе обозрения" (фото)](/images/news/2024/08/356709.jpg?1722597837)
Атракціони радянської епохи в центральному парку Мелітополя давно віджили своє. Але, тим не менш, закривати їх, незважаючи на жалюгідний технічний стан, окупанти не поспішають.
Нагадаємо, на травневі свята поплічники рашистів запустили атракціони в міському парку Мелітополя і опублікували прайс-лист на їх відвідування. Нічого нового в списку розваг мелітопольці не побачили, крім шокуючих цін. Колаборанти вирішили заробити на дітях на повну.
За словами мелітопольського зрадника Гліба Коваля - колишнього співробітника правоохоронних органів, процедура реєстрації атракціону в окупованому місті складається з двох етапів. На першому етапі власник подає необхідний пакет документів до системи і після цього проводять огляд атракціону на відповідність його вимогам безпечної експлуатації та технічного стану. Але, мабуть, вимоги безпеки стосувалися лише приватних атракціонів, а міські, як то кажуть, і так зійде.
Лише через місяць після відкриття атракціонів у Мелітополі окупанти перейнялися їхньою безпекою. І більшість із них з 1 червня обіцяли закрити. На ділі ж цього не сталося й атракціони в аварійному стані продовжують функціонувати. Розвага, м'яко кажучи, не для людей зі слабкими нервами. У будь-який день тут може статися трагедія.
- А ви бачили в парку атракціони?! - пише мелітополець. Ми з донькою були на чортовому колесі, гуділо все і скрипіло, а потім як зупинилося на самому верху. Я мало в штани не наклав. Вийшла диспетчер внизу і давай його руками штовхати. Це була наша остання поїздка на атракціонах у Мелітополі. Там вони всі такі, таке відчуття, що технічно їх узагалі не дивляться, іржаві, брудні, скрипучі...
Нагадаємо, "опухла нога, синє плече і забій голови" - відпочивальники продовжують скаржитися на "російські Мальдіви" в Кирилівці.