![Налетели, как саранча - оккупанты в Мелитополе опозорились с рекламой украденного аквапарка (видео)](/images/news/2024/08/356779.jpg?1722687271)
До вашої уваги мозковий штурм рашистських промоутерів рівня "бог". У мережі відчайдушно заманюють мелітопольців в аквапарк.
Утім, як уміють, так і заманюють. Щось дивне і неадекватне відбувається в інфопросторі рашистів. Відкривши з-під стусана і нашвидкуруч, прости Господи, аквапарк "російські Мальдіви", вони взялися за розкрутку локації. З люттю взялися. Так, у мережі з'явився хвилинний ролик під назвою "аквапарк сьогодні".
Найяскравіше і примітне в ролику - шрифт у назві. А, ще музична композиція, яку кріейтори вибрали для реклами. Готові зануритися в атмосферу? Отже, гнітюче небо з нависаючими свинцевими хмарами, порожні атракціони. Але ось камера різко переходить у режим zoom, щоб відчайдушно зафіксувати кілька людей і аніматора біля шезлонгів і в басейні. Камера крутиться, рука трясеться, кадри миготять, і навіть хмари спливають у страху...
Особливо креативно вийшло зняти "пінну дискотеку". Кілька секунд трясіння камерою, в яких змішалися і люди, і піна, і, власне, крупні плани самої піни й туману. Одразу видно, піна і туман вийшли найкраще. У цей час за кадром грає пісня виконавця з вочевидь давнім російським ім'ям і таким же розрізом очей, Айдахара. На тлі відео порожніх "мальдів", текст потрапляє в саме яблучко:
- Відчиняю двері без ключа, налетіли, як сарана, став багатшим навіть за багатія, розкидався, як Джекі Чан, - ну і далі також у риму, і головне, в наочність.
Наприкінці було ще щось про "море по коліно", гори по плечу, ну, ви зрозуміли... Завершився показ сакраментальним і підлесливим запитанням: "А завтра прийдеш?" Звичайно ж, як сарана і без ключа. У сенсі, без квитка, бо "Мальдіви" - задоволення зовсім не дешеве.
Вартість квитка для дорослої людини становить 1500 рублів, для дитини - 1200 рублів. Тобто з сім'єю, в аквапарку можна запросто залишити значну суму. Зате в тиші й гордій самоті. Думаєте, це все? Звичайно ж ні. Промоутерів "Мальдів" не зупинити. У мережі з'явився ще один ролик про аквапарк. Цього разу без креативу в кадрі. Оператора рашисти змінили на не менш креативного копірайтера. "Майстер слова" заманює народ новенькими лежаками, басейнами, гірками і... друзями (щоправда, не уточнюється, друзів потрібно брати своїх, чи на вході видадуть). Далі автор анонсував майбутню розповідь про кафе в аквапарку і, ось вона, родзинка: закликав не боятися... черг:
- Чудова погода, і всі поспішають насолодитися в Кирилівку, в АКВАПАРК! Не бійтеся черг! Зазвичай одна людина бере квиток на 3-6 осіб, але стоять усі поруч!, - заспокоює "потоки охочих" копірайтер.
Ні, черг у Мелітополі після початку окупації ніхто не боїться. Просто реклама рекламою, але народний поголос більш проникливий і об'єктивний у своїх враженнях від захопленого аквапарку. Буквально через кілька днів після його відкриття, на одній з гірок, відвідувачка сильно розсікла ногу. Рану довелося зашивати. І це зовсім не дивно. Пересохлий за 2.5 роки окупації пластик на гірках, пошкодився.
Тому катання на гірках може закінчитися дуже і дуже сумно. Дивно те, що адміністрація "Мальдів" нахабно заявила, що відповідальності за травми відвідувачів не несе. Що ж, мелітопольці зрозуміли, і на гірках не спускаються навіть для зйомки реклами рашистів. Щиро сподіваємося, що наші люди візьмуть інформацію до відома, будуть обачними, і травм більше не буде. А реклама від убогих нехай буде. Кажуть, сміх продовжує життя.