![Защищая Украину, погибли два брата из Запорожской области (фото)](/images/news/2024/08/356792.jpg?1722696860)
Фото ілюстративне
Мешканці села Новоселівка Запорізької області Василь Колот та Володимир Курдюмов загинули з різницею в 3 дні.
Про це повідомляє Павлівська сільська територіальна громада Запорізької області.
Василь Володимирович Колот народився 1 червня 1984 року. Після повномасштабного вторгнення росії на територію України, у листопаді 2023року - призваний на військову службу по загальній мобілізації, де був зарахований до першої роти, другого батальйону,46-ї бригади. 21 липня 2024року , під час бойового завдання на Донецькому напрямку, поблизу села Георгіївське потрапив під мінометний обстріл та отримав поранення несумісні з життям.
Володимир Олександрович Курдюмов - народився 4 грудня 1993р. Навчався у Вільнянській школі-інтернат. З настанням повномасштабного вторгнення росії, став замислюватися над власним внеском у хід подій в Україні. Прикладом у рішенні бути захисником держави, став вчинок старшого брата Василя. Навесні 2024 року Володимир Курдюмов мобілізувався та був зарахований до 8 - ї роти, 92 - ї бригади, мав позивний «ПРЕЗИДЕНТ». На превеликий жаль, в один із напружених днів липня Володимир отримав тяжке поранення і впав в коматозний стан. Життя Володі обірвалося 24 липня 2024 року.
Про дату і час поховання буде повідомлено пізніше. Вічна слава Героям!
Читайте також: Захисникам на Запорізькому напрямку передали партію позашляховиків (відео)
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.