![Оккупационные войска пересекли микрорайон "Канал" в городе Часов Яр на Донеччине – эксперт](/images/news/2024/08/356796.jpeg?1722699435)
Російські окупаційні війська перетнули мікрорайон "Канал" в місті Часів Яр в Донецькій області й зараз просуваються до першого західного кварталу міста.
Про це повідомив експерт Bild з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке у соцмережі X.
Раніше повідомлялось, що армія РФ окупувала мікрорайон "Канал" у Часовому Яру. Що більше – ця частина міста повністю зруйнована.
Аналітики проєкту DeepState зазначили, що подальше утримання в руїнах та проблеми з логістикою тільки збільшать втрати. Саме тому відхід з мікрорайону є логічним рішенням. Хоч аналітики називають його важким. "Канал" вигідно було тримати, коли ворог був на підступах, зауважують в DeepState.
"Ворог повністю окупував район "Канал" міста Часів Яр. Ціною величезних втрат та фактичного знищення усіх багатоповерхівок, росіяни досягли успіху. Попри неспівмірні втрати, втрата Часового Яру стала ближчою. В перспективі це має серйозні наслідки для зміни оперативної карти Донеччини", – повідомив командир ТГр "Реванш" Богдан Ходаковський.