У Мелітополі у рашистів ламаються не тільки скріпи "російського світу", які їм ретельно нав'язували, але Вояка із Сєвєродвінська повернувся з Мелітополя не один, а сифілісом.
В одну з рашистких Телеграм-помийок Мелітополя написала мешканка Сєвєродвінська. Її чоловік, подібно до інших осіб з російського стада, поїхав у пошуках наживи "завойовувати" чужу країну. Але окупанти вдалося відзначитись дещо на іншому фронті:
- Друзі я поки що звертаюся до вас за допомогою. Можливо ви допоможете. Я не з вашого міста. Але мій чоловік ваше місто вже добре знає. Бо служить уже понад два роки, після мобілізації. Я написала гнівний пост про те, що сталося, але поки що ніхто не допоміг. Адміни не опублікували жодного посту, навіть не відповіли.
Ось цей місцевий шмара заражає наших військових сифілісом. 15 років у шлюбі, двоє дітей. Що йому не вистачало? Усе життя присвятила йому, дітям. Захотів на своє, відпустила. Чекала, була вірною дружиною, відправляла посилки, щоб він із цією повією спав? Якби я не знала, я б ще змогла жити. А зараз що мені робити? Мій чоловік заразив і мене сифілісом. Я не розумію, як можна сім'ю проміняти на таку тварину? Через неї пройшла вся армія? Ця погань заразила десятки мужиків, вони в неї постійно стирчать, як сказав чоловік на виправдання сказав, що не один такий. Це взагалі нормально?
Я вже витратила не лікування багато тисяч, але найжахливіше, що я не можу пробачити чоловікові.
Я не знаю, чи можна писати, що чоловік служить на Запорізькому напрямі. Зараз йому дали відпустку, щоб вона лікувалась, - пише дружина "героя-коханця".
Тепер, крім сифілісу та моральних страждань, у оркіні є й інші проблеми. Вона прагне помсти. Але в рідному Сєвєродвінську, заява в поліції у неї не прінтмають, як вона пише, через відсутність деталей. А в Мелітопольському паблику жодних деталей їй не надають, і, як вона сама стверджує, навіть не хочуть публікувати її історію. Все-таки російські вояки, масово заражені сифілісом - це не найкраща скрепа в рік сім'ї. . А там де у рашистів немає місця пропаганді, немає місця та новини.
Що ж до мадемуазель, яку з таким розлюченістю розшукує росіянка, то хто ми такі, щоб судити її. На війні всі способи хороші, чи не так?