![Кто виноват? Невестка - мелитопольцы возмущены отсутствием рабочего светофора на опасном перекрестке в Кирилловке (видео)](/images/news/2024/08/356950.jpg?1722872257)
В окупації знову когнітивний дисонанс. Встановлений у Кирилівці світлофор - не працює. Винна в цьому, звичайно ж, українська влада.
По "допомогу" блогер звернувся до окупантів. Довгий, проникливий, але дещо заплутаний пост вийшов днями в Кирилівському пабліку. Блогер закликав окупантів зробити всім життя комфортним і безпечним. У полі зору автора була спроба привернути окупаційну владу до проблеми світлофора що не працює та відсутніх дорожніх знаків на перехресті дороги з Федотової коси до центру Кирилівки.
За словами автора, місцеві жителі звикли до цього перехрестя і самі визначили, яка дорога головна, і кого на ній потрібно пропускати. Радіє блогер про людей, які приїхали в окуповане селище з Росії. Мовляв, дивуються не місцеві, як проїжджати перехрестя. Автор згадав про аварії зі смертельними наслідками, які траплялися на цьому відрізку дорозі. І навіть повідомив, що українська влада людей почула, і світлофор встановила:
- Багато хто пам'ятає аварії тут, і навіть зі смертельними наслідками, сльозами дітей, дружин і матерів після трагедій. Вирішили поставити світлофори. З розмови з жінкою, яка втратила в страшній аварії на цьому перехресті сина: було сказано, що перед смертю син просив поставити там світлофор. Прохання матері, яка втратила сина, або просто рішенням тодішньої влади було встановлено світлофори років 5-7 тому (немає точної дати встановлення, прошу вибачення за це). Але! Не знаю, чи працювали вони хоч якийсь час! Скільки років тут приїжджаємо, не бачили жодного разу! Але найголовніше все ж таки основне, що немає і дорожніх знаків, тобто... їздить кожен, як хоче! - пише блогер.
Зрозуміти думку автора, в принципі не складно. За окупантів, ДТП зі смертельними наслідками в Мелітополі та окрузі сильно почастішали. Найчастіше винуватцями аварії стають військові рф, про що окупанти всіляко замовчують. Завершився пост блогера закликом до окупантів терміново щось робити:
- У даному випадку йде питання про життя і смерть, і чекати наступного літа, щоб поставити дорожні знаки - неправильно. Терміново це потрібно зробити! Потрібно виправляти помилки попередньої влади, яка поставила світлофор і не запустила його в роботу. Ми ж по новому жити почали, добре, тому всім має бути комфортно і безпечно, - пише автор.
Що ж, посил чоловіка всіляко проникливий. Але чи впевнений він, що світлофор, який не працює за часів окупантів щонайменше два з половиною роки, - це саме помилка "попередньої влади", а не цілковита некомпетентність і безвідповідальність окупантів, які, якщо чимось і займаються, то виключно пропагандою. Ось тільки переходити від слів до справи, навіть не збираються.