![Как россия использует религию для русификации школ Бердянска](/images/news/2024/08/356965.jpeg?1722887401)
Самопроголошений "глава" окупованого Бердянська олександр сауленко зустрівся з представником російської православної церкви, який називає себе "єпископом Бердянським і Приморським".
Про це повідомила очільниця Бердянського МВА Вікторія Галіціна.
Вони обговорили плани подальшого втручання окупаційної влади та підконтрольних їй релігійних структур у систему освіти міста. Під виглядом "духовно-морального виховання" окупанти збираються впроваджувати російську пропаганду в усіх загальноосвітніх закладах Бердянська.
Особливо тривожним є факт, що окупанти цинічно використовують дітей та релігію для досягнення своїх цілей. Вони намагаються маніпулювати свідомістю місцевого населення, організовуючи заходи, нібито присвячені сімейним цінностям, але насправді мають на меті нав'язування ідеології "русского мира".
Окрема увага приділяється так званій "православній гімназії", яка є ще одним інструментом русифікації українських дітей. Окупанти планують відремонтувати будівлю, щоб використовувати її як один із головних осередків пропагандистської діяльності.
Нагадаємо, що пропаганда в дитячому таборі: як окупанти зомбують українських дітей в Бердянську.
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.