![Пропаганда в детском лагере: как оккупанты зомбируют украинских детей в Бердянске](/images/news/2024/08/356871.jpeg?1722798998)
Окупанти продовжують намагатися впливати на українських дітей з раннього віку. Цього разу, з нагоди дня «ВДВ», вони завітали до дитячого табору «Червона Гвоздика» у тимчасово окупованому Бердянську, який прибічники путіна називають філіалом «Артеку».
Такі зустрічі, як і багато інших, що окупанти примусово організовують для українських дітей від початкових класів до профтехучилищ, мають на меті виховати у них лояльність до окупаційного режиму, нав'язати ворожі цінності та спотворене бачення історії, стерти українську ідентичність.
Ми закликаємо батьків у Бердянську захищати своїх дітей від пропаганди, зберігати в родині українські традиції та пояснювати дітям реальний стан речей.
Про це повідомила Бердянська МВА Вікторія Галіціна.
Нагадаємо, що окупати анонсували відкриття спортивної школи ЦСКА в Бердянську.
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.