![Вор и головорез: кого рашисты назначили "атаманом" фейковых казаков в Мелитопольском районе (фото)](/images/news/2024/08/356881.png?1722827337)
Неодноразово судимий уродженець Дніпропетровської області Віктор Пляшка перебрався до Мелітополя і отримав від окупантів "жирну" посаду.
Зрадник уже отримав свою підозру в колабораційній діяльності.
Досьє
- ПІБ: Пляшка Віктор Сергійович
- Дата народження: 07.05.1985 р. (39 років)
- Місце народження: с. Надія, Широківський район, Дніпропетровська область
Віктор Пляшка - яскравий представник маргінального осередку соціуму, який своїм прикладом демонструє, що кримінальна доріжка веде прямо в чистилище.
Уродженець Дніпропетровської області встиг відзначитися своїми численними боргами і кредитами, а також був двічі судимий. У 2005-му році його засудили за крадіжку за ч. 2 ст. 185 КК, але в підсумку відпустили з випробувальним терміном на 2 роки. У цей період Пляшка вирішує одружитися.
Ось тільки шлюб жодним чином не вплинув на звички кримінального елемента, і вже у 2009-му році Віктор таки опиняється за ґратами, цього разу відразу за двома статтями - ч. 1 ст. 296 КК (хуліганство) і ч. 1 ст. 121 КК (умисне тяжке тілесне ушкодження).
На момент початку повномасштабної війни Пляшка якимось чином опинився на тимчасово окупованій території Запорізької області та з ентузіазмом влився в лави окупантів і відхопив доволі "жирну" посаду, вельми до пари злодієві та рецидивісту.
З легкої руки окупантів він очолює так звану "Приазовську станицю козачої дружини з охорони громадського порядку", утворену у складі "Мелітопольської козацької дружини з охорони громадського порядку" і розміщену в захопленому приміщенні відділу № 1 Мелітопольського РТЦК.
Новоспечений "отаман" Пляшка, відчувши владу, взявся активно наводити "порядок" - проводити пропагандистські заходи, піднімати в селах російські аквафреші та влаштовувати "патріотичні" автопробіги.
Зрозуміло, такий великий птах, як Пляшка, вважав за краще залишатися в тіні, а виконання доручень повісив на своїх дармоїдів, таких самих "бравих козаків", набраних із числа місцевих колобків. Їхня бурхлива діяльність включала патрулювання Приазовського району, де вони, ймовірно, більше заважали місцевим жителям, ніж допомагали.
Носатенко В.Г., Юрченко О.О. та Хвесеня О.В. на чолі з Пляшкою активно співпрацювала з окупантами, організовуючи пропагандистські шоу. Вони залучали підконтрольні ЗМІ та місцевих жителів, ймовірно, обіцяючи їм "світле майбутнє" під російською окупацією.
Але найцікавіше, що Пляшка і його поплічники не обмежилися роллю клоунів на службі в окупантів. Вони вирішили підзаробити, влаштовуючи фальшиві обшуки і відбираючи у людей гроші та цінності. Мабуть, зарплата "отамана" не відповідала запитам Пляшки.
Відомості про Віктора Пляшку знаходяться в базі "Миротворець". Вона перебуває там як зрадник батьківщини, пособник російських окупантів, а також співучасник злочинів росії проти України та її громадян.
За зраду перед українським народом і замах на суверенітет країни Пляшка вже отримав офіційну підозру в колабораційній діяльності за ч.7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot