![Россияне тайком запустили новую железную дорогу из Ростова в оккупацию: как это повлияет на логистику на Мелитопольском направлении (фото)](/images/news/2024/08/356918.jpg?1722850774)
Російські окупанти таємно запустили потяги новою залізницею, яка з'єднає окуповані території півдня України з російськими. За проєктом росіян вона проходитиме з Ростова на Дону через Маріуполь, Бердянськ, Мелітополь і Генічеськ до Криму.
Нагадаємо, загарбники щосили намагаються поліпшити свою логістику, тож активно взялися за прокладання нової залізниці. Причому в Мелітопольському районі дорогу збираються прокладати просто в городах жителів сіл.
Є інформація, що не так давно в село Зелене, розташоване за 9 км від Мелітополя, приїжджали фахівці, які в районі звалища проводили якісь виміри. Селянам ці заїжджі фахівці пояснили, що там буде проходити нова гілка залізниці. Тобто, безпосередньо по садах і виробничій ділянці Мелітопольського університету ТДАТУ ім. Дмитра Моторного, майно якого привласнив окупаційний МелДУ, і по городах жителів Зеленого.
Утім, коли почнуться роботи, наразі невідомо.
Російським військовим наразі вдалося повноцінно добудувати залізницю до окупованих територій - з Донецька через Волноваху та Маріуполь до російського Ростова-на-Дону.
Цю залізницю називають альтернативою Кримському мосту.
Наразі росіяни потайки запустили добудовану залізницю, що з'єднує тимчасово окупований Маріуполь із російським Ростовом-на-Дону і проходить через Гранітне/Маловодне. Пропускна спроможність нової гілки залізниці навіть більша, ніж у Кримського мосту, що може значно поліпшити логістику росіян на Мелітопольському напрямку.
На залізничних станціях на окупованій частині Донеччини активісти українського спротиву помітили тепловози та вагони, марковані "РЖД". З огляду на те, що незаконно збудованою окупантами залізницею вже поїхали вантажні вагони з невідомим вмістом, не виключено, що росіянам вдалося суттєво поліпшити військову логістику - настільки, наскільки вони й уявити не могли, поки РФ з окупованими територіями з'єднував лише Кримський міст.
Про тривожні тенденції повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
Зокрема, зазначив Андрющенко, на станції Асланове активісти руху опору помітили зчеплені у дві сплотки чотири магістральні тепловози, забарвлені в кольори російської залізниці (РЖД) із причепленими вантажними вагонами. Вагони заповнені й частково накриті, що саме вони перевозять і за яким маршрутом курсують, українським партизанам встановити поки що не вдалося. На станції Кальчик зафіксовано один магістральний тепловоз у кольорах РЖД.
На станції Сартана було помічено сім пасажирських вагонів у кольорах РЖД із зазначенням "Екатеринбург". Андрющенко додав, що пасажирів у цих вагонах не було, під прикриттям цивільних перевезень окупанти здійснювали тестовий прогін новою залізницею.
"Усе це, а також певні деталі, які не маю права розкривати з міркувань безпеки джерел та інсайдерів, вказують на єдиний факт. Мовчки й таємно, без анонсів і червоних стрічок залізницю запущено. Це може кардинально змінити ситуацію на фронті через поліпшення логістики росіян. І не кажіть про "альтернативу Кримському мосту". Це помилка. Це самостійна автономна гілка, яка на сьогоднішній день має більшу пропускну здатність і потужність, ніж Кримський міст", - зазначив Андрющенко.
Щодо Мелітополя, то за інформацією місцевих жителіів, Локомотивне депо ось уже котрий місяць активно набирає машиністів і помічників-машиністів. При прийомі на роботу у відділі кадрів кажуть, що працівники необхідні для пасажирських поїздів. Хоча, як відомо, жодного пасажирського руху залізницею через Мелітополь немає і бути не може з огляду на близькість лінії фронту і регулярні обстріли.
Крім того, через Мелітополь ночами ворог переганяє залізничні цистерни з паливом та іншими вантажами. Перед потягом ворог пускає локомотив із противибуховою платформою.