![В Мелитополе оккупанты тайком подняли тарифы на газ - новые цены](/images/news/2024/08/356970.jpg?1722913378)
З приходом російських окупантів до Мелітополя обіцяного "багатого російського життя" місцеві жителі так і не дочекалися. Гучні заяви про те, що "у нас все дешево, все для людей" дуже швидко змінилися суворою реальністю.
Гучні обіцянки про "русский мир" і процвітання під російським прапором виявилися порожнім звуком. Замість цього жителі Мелітополя отримали різке зростання цін, безробіття і тотальний контроль з боку окупантів. "Благодійники" з Росії на ділі виявилися звичайними мародерами, мета яких - викачати із захоплених територій максимум ресурсів, не піклуючись про добробут місцевого населення.
Ціни на товари першої необхідності та комунальні послуги в окупованому Мелітополі не тільки не знизилися, а й продовжують стрімко зростати. Парадоксально, але навіть в анексованому Криму ціни значно нижчі, ніж в окупованому Мелітополі.
Мелітопольців і жителів інших окупованих районів буквально обдирають як липку: ціни на харчові продукти та ліки б'ють усі рекорди, а тарифи на газ, електроенергію та воду зростають без попередження. Виявилося, газ подорожчав ще з 26 липня. А ось повідомити про це рашисти спромоглися тільки 5 серпня.
Як ми повідомляли раніше, єдиним оператором газифікації та постачальником природного газу стала філія ростовського ТОВ "Чорноморнафтогаз". Ця компанія створила ще три філії для діяльності на окупованих територіях Херсонської, Донецької та Луганської областей України.
З 1 липня 2024 року на окупованих територіях Мелітопольщини замість підприємства "Мелітопольгаз" розпочав діяльність із постачання та розподілу природного газу "Запоріжгаз", якій є філією "ТОВ "Чорноморнафтогаз" (ІПН 9704210635), створеного росіянами у квітні 2023 року та первісно зареєстрованого в Москві.
Тоді жителів ТОТ Запорізької області переконували, що тарифи змінюватися не будуть. Але, зрозуміло, окупанти вкотре збрехали. Країна-бензоколонка, "велика газова держава" продовжує забирати у населення останні копійки.
Нову гілку рашисти протягнули через Бердянськ, не забувши при цьому пристойно збагатитися. З липня тарифи на газ становили:
- 3010 рублів за 1000 куб.м для населення за наявності приладу обліку;
- 2740 рублів за 1000 куб.м для населення без приладу обліку.
У 2023-му році стався перерахунок, і газ подорожчав майже на 600 рублів. Таким чином, тарифи знову змінилися, і становили вже:
- 3600 рублів за 1000 куб.м для населення за наявності приладу обліку;
- 3290 рублів за 1000 куб.м для населення без приладу обліку.
Але тепер, не дивлячись на всі свої гучні обіцянки, жителів Мелітополя та інших ТОТ Запорізької області очікував вельми неприємний сюрприз. Рішенням від 26 липня 2024 року, про яке, нагадаємо, жителі дізналися лише за півтора тижні, тарифи підняли одразу на третину: газ для населення коштуватиме 4 476,11 руб. за 1000 куб. м.
Цікаво, що тарифи окупанти підняли тільки для населення, юридичні особи залишаться зі старими тарифами.