![В Мелитополе завелся штатный стукач ФСБ – подбирает добровольцев в росармию (фото)](/images/news/2022/08/296394.jpg?1661366118)
Війна стала свого роду «лакмусовим папером», який виявляє людські якості кожного. У Мелітополі вона виявила чимало негідників.
Так, штатним стукачем окупантів став Данило Удод. Як повідомляють мелітопольці, розпочав свою співпрацю зрадник зі здачі оркам адрес військовослужбовців та АТОшників.
- Разом із окупантами він їздить за адресами та займається мародерством – краде цінні речі, залякує рідних військовослужбовців. А у порожні квартири заселяє офіцерський склад окупантів, – повідомляють наші джерела.
Є інформація, що Удод із колишніх військових. Служив в 16- полку в Мирному, в січні 2022 року звільнився. Нині він дійшов до того, що у соціальних мережах виставляє пости, в яких вербує до росармії добровольців. Ось чергове звернення зрадника:
– Шукаю людей, які готові захищати батьківщину від українських загарбників. Вигнати їх з нашої російської землі, - пише зрадник.
До речі, «українських» автор посту вказав із великої літери – чи то від безграмотності, чи то вирішив підкреслити проти кого має воювати «гарматне м'ясо», яке він розшукує серед мелітопольців.
Сподіваємось, партизани знають, де мешкає «сміливець», який вирішив забезпечити окупантів «добровольцями на забій». Сам колаборант чомусь своєю дупою на фронті у складі Росії не ризикує. Все більше мародерничає і доноси строче.
Раніше ми повідомляли про те, що в Мелітополі депутат Державної Думи Артем Бічаєв на тлі понівеченої рашистами арки на центральній площі закликав мелітопольців "усі сили" надавати фінансову допомогу бойовикам квазі-республік ЛНР і ДНР.
У випадку, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати вказану інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected]
Докладніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради:
Вкладка «Повідомити про колаборанта».